Uriah Hall chce być przeciwnikiem Michaela Bispinga w jego ostatniej walce

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Dwie ostatnie walki w jakich uczestniczył Michael Bisping zakończyły się jego porażkami przed czasem, ale Anglik będzie chciał stoczyć jeszcze jedną, ostatnią walkę w swojej karierze.

„The Count” po porażce przez poddanie w walce z Georgesem St-Pierre na gali UFC 217 i utracie tytułu mistrza wagi  średniej, przyjął zaledwie po trzech tygodniach kolejną walkę z Kelvinem Gastelumem na gali UFC Fight Night 122. Ta walka zakończyła się szybkim i brutalnym nokautem na Bispingu w pierwszej rundzie.

Teraz „Hrabia” planuje kolejną walkę, którą chce stoczyć w swoim kraju kończąc swoją karierę. Powstaje pytanie, z kim mógłby się zmierzyć Michael Bisping w tej ostatniej walce?

Swoją propozycję jako rywala przedstawił Uriah Hall. W poniższym wpisie UFC na Instagramie organizacja zapytała fanów na temat tego, którego zawodnika chcieliby zobaczyć w walce z Bispingiem. Uriah Hall bardzo krótko napisał, że to on powinien zostać wybrany jako przeciwnik z którym Michael Bisping stoczyłby swoją ostatnią walkę.

Uriah Hall (13-8) po trzech porażkach z rzędu z Robertem Whittakerem, Derekiem Brunsonem i Gegardem Mousasi przełamał serię porażek wygrywając w ostatniej walce z Krzysztofem Jotko. Hall ma zestawioną walką z Vitorem Belfortem na gali UFC Fight Night 124 zaplanowaną na 14 stycznia w St. Louis.

One thought on “Uriah Hall chce być przeciwnikiem Michaela Bispinga w jego ostatniej walce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.