Ukryty talent Brittney Palmer

online college homework help

Po zniknięciu ze światowej sceny federacji WEC Brittney Palmer wraz z wieloma walczącymi tam zawodnikami została „wchłonięta” do Ultimate Fighting Championship.  25-latkę po raz pierwszy w UFC mogliśmy zobaczyć 1. stycznia ubiegłego roku, jednak później dziewczyna znikła na okres blisko pół roku…

Palmer postanowiła wtedy przeprowadzić się z Las Vegas do Los Angeles, gdzie próbowała realizować swoje marzenia związane z… malarstwem. W planach było wstąpienie do szkoły będącej odpowiednikiem polskiej Akademii Sztuk Pięknych, jednak jak się później okazało na planach się skończyło, a dziewczyna wróciła do pracy dla UFC.

Nie oznacza to jednak, że Brittney odstawiła swoją pasję na bok. W wolnych chwilach cały czas szlifuje swoje umiejętności, a na jednym z jej ostatnich dzieł pojawił się B.J Penn. Oceńcie sami.

9 thoughts on “Ukryty talent Brittney Palmer

  1. tandeta. jak to jest że niektórzy nie mogą się pogodzić z tym ze sa zwykłą tipsiarą. Szkoła odpowiednik polskiego ASP? Ciekawe jaka. Pewnie szkoła dla amerykańskich głupków w stylu maluj w weekend. Michalczewski też malował żeby ludzie nie mysleli że jest debilem. Normalnie żal dupę sciska. A takie obrazy jak na fotce to se można zrobic na kompie przerabiając zdjęcia a potem przemalowac na płótno – co zresztą widać i kto wie o co chodzi rozpozna technike której użyła.

  2. punk
    Nie będe komentował obrazów, jak również Brittney bo nie znam ani jej(Ty pewnie znasz ją doskonale) ani nie jestem ekspertem sztuki. Co do Michalczewskiego natomiast to on akurat nie musi nic nikomu udowadniać. W boksie był mistrzem świata, a teraz jest biznesmenem, ma super ulokowane pieniądze i cieszy się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *