Ujawnione szczegóły jeszcze bardziej pogrążają Abla Trujillo

alchetron.com

Dwa dni temu świat MMA obiegła wiadomość, że Abel Trujillo, były zawodnik wagi lekkiej UFC został aresztowany pod kilkoma poważnymi zarzutami dotyczącymi poosiadania i rozpowszechniania materiałów pornograficznych z udziałem nieletnich. W czwartek pojawiły się nowe informacje dotyczące tej sprawy, które jeszcze bardziej pogrążają Trujillo.

Same zarzuty były wystarczająco poważne, ale domniemane szczegóły, które zostały ujawnione, są naprawdę zatrważające. Oczywiście, są to na razie tylko zarzuty w chwili obecnej i Trujillo jest uznawany za niewinnego, dopóki nie udowodni mu się winy przed sądem, ale nie wygląda to najlepiej.

Na podstawie oświadczenia po aresztowaniu złożonego pod przysięgą, w marcu 2018 roku Trujillo zaprzyjaźnił się z 16-letnią dziewczyną utrzymując z nią kontakt przez serwisy społecznościowe Instagram i Snapchat. Rzekomo wysłał dziewczynie nagrania wideo podczas masturbacji oraz zdjęcia jego odsłoniętych genitaliów.

Dziewczyna powiedziała śledczym z Castle Rock, że najpierw zgodziła się na zachowanie Trujillo. Powiedziała, że stało się tak dlatego, że jest on znanym zawodowym sportowcem. Kiedy zaczął mówić o seksie i wysyłać coraz bardziej lubieżne wiadomości, dziewczyna zaczęła czuć się niekomfortowo. Powiedziała policji, że zablokowała Trujillo po kilku prośbach o zaprzestanie zachowywania się w ten sposób.

Kilka miesięcy później, Trujillo rzekomo zaczął wysyłać więcej zdjęć. Po tym, jak nastolatka miała dosyć, skontaktowała się w końcu z policją. Powiedziała policji, że oskarżony wiedział, iż jest ona uczennicą szkoły średniej przez cały okres, kiedy kontaktował się z nią i wysyłał materiały i charakterze seksualnym.

Policja Castle Rock zabezpieczyła później wiele zdjęć z poczty elektronicznej. Śledczy otrzymali telefon domniemanej ofiary od jej matki. Ze względu na fakt, że Snapchat automatycznie usuwa wiadomości, śledczy nie byli w stanie znaleźć wystarczających dowodów z tej aplikacji. Domniemana ofiara Trujillo wysłała mu kilka wiadomości tekstowych przypominających mu, że była niepełnoletnia, po czym on stwierdził później, że nie wiedział w jakim jest wieku. Podobno wkrótce wysłał jej kolejne lubieżne zdjęcie na Snapchat.

Wówczas organy ścigania były w stanie uzyskać dane logowania Trujillo na Snapchat i Instagramie, które prowadziły do Thornton w Colorado. Snapchat odmówił dostarczenia poprzednich wiadomości z jego konta.

Ostatecznie, policja była w stanie uzyskać nakaz przeszukania, aby wejść do mieszkania Trujillo. Dokonano tego 19 stycznia 2019 roku. Według oświadczenia policji, Trujillo przyznał się do „wielokrotnych rozmów z kobietami poniżej 18 roku życia”. Powiedział również, że wiedział, że domniemana ofiara tej sprawy jest niepełnoletnia i że poprosił ją o nagie zdjęcia. W końcu przyznał, że przesłał jej zdjęcia swoich genitaliów.

Jego telefon został zarekwirowany, gdy policja wydała nakaz rewizji. Znaleziono tam wiele zdjęć nagich młodych kobiet. Policja dopasowała te zdjęcia do kilku osób z którymi się kontaktował.

Trujillo wpłacił w tę środę 10.000 dolarów kaucji. Był przetrzymywany w więzieniu Douglas County od 16 czerwca. Sędzia przewodniczący orzekł, że jego zarzuty nie kwalifikują się do rozpatrzenia, zanim Trujillo nie zostanie postawiony przed sądem na rozprawie wstępnej, która odbyła się w dniu wczorajszym. Sprawa została następnie przekazana do sądu rejonowego bez rozprawy wstępnej. Były zawodnik UFC stanie ponownie przed sądem w dniu 6 września i tam będzie miał możliwość przyznać się do winy lub nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *