UFC zaprezentowało logo 25-lecia organizacji

fullhdpictures.com

Nadchodzący 2018 rok będzie bardzo ważny dla największej organizacji MMA jaką jest UFC, ponieważ w przyszłym roku będzie ona obchodzić 25-lecie działalności. Z tego powodu UFC zaprezentowało specjalne logo.

W dniu 12 listopada 1993 roku odbyła się pierwsza gala organizacji — UFC 1. Była to jedna z najważniejszych nocy w historii sportów i sztuk walki, która rozpoczęła erę UFC i walk w klatce jako sportu, który wyszedł z podziemia i z roku na rok zyskiwał coraz większą popularność.

Na konferencji prasowej, która odbyła się w piątek prezydent UFC, Dana White, powiedział, że organizacja zaplanowała „wielkie rzeczy” na swoją srebrną rocznicę i zaprezentowała logo na 25-lecie firmy.

„To, co zaczęło się od pomysłu w 1993 roku, aby zestawiać najlepsze walki z najlepszymi zawodnikami na świecie, zmieniło oblicze sportu” – powiedział White. „W kółko słyszałem słowo „nie” i stawaliśmy przed wieloma wyzwaniami, ale UFC powracało za każdym razem, coraz większe, aby budować legendy i supergwiazdy, jednocześnie tworząc jedne z najbardziej pamiętnych wydarzeń w historii sportu. Pierwsze 25 lat było niesamowite i dopiero zaczynamy.”

Obchody 25-lecia UFC rozpoczynają się już od pierwszej gali w tym roku, galą UFC Fight Night 124 w St. Louis, która odbędzie się 14 stycznia, a jej walką wieczoru będzie pojedynek Jeremy’ego Stephensa i Doo Ho Choi’a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *