UFC wkrótce zawita do Rosji

Kilkanaście minut po zakończeniu konferencji prasowej, podsumowującej galę UFC on FOX 6, Dana White spotkał się z najbliższymi federacji przedstawicielami mediów. W trakcie rozmowy, poruszony został temat organizacji eventu w Rosji.

Wszystko wskazuje na to, że to Rosja będzie kolejnym krajem do którego zawita UFC! Niewykluczone, że będzie to miało miejsce jeszcze w tym roku.

„Pracujemy właśnie nad UFC w Rosji. Powiedziałbym nawet, że może mieć to miejsce w tym roku. Myślę, że zrobimy tam na początek jedną galę. Zrobimy ten event na żywo, tak jak każdy dotychczas przez nas organizowany i to będzie prawdziwa eksplozja. MMA, podobnie jak samo jest tam bardzo popularne.” – oświadczył prezes UFC.

7 thoughts on “UFC wkrótce zawita do Rosji

  1. Fedor vs Werdum 2 by mogli w tym roku zrobić,ale Fedor a żałobę,a Werdum jest trenere TUFa z Bignogiem.Werdum chcial rewanżu z Fedorem w Rosji jak Rocky…Co by tylko było gdyby Fedor pokonał w rewanżu Werduma?

  2. Ciekawe Czy UFC zrobi gale w Polsce? Grabowski coś mówił że dostał propozycję z UFC a Held ma duże szanse żeby się tam dostać więc jeśli Grabowski i Held dostali by się do UFC to morzna było by zrobić jakąś gale UFC w Polsce bo w chwili obecnej jedynym Polakiem w federacji UFC jest Soszyński więc robienie gali UFC w Polsce na której walczył by jeden Polak jest trochę bez sensu ale gdyby na gali było ze 3 lub 4 Polaków to było by lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *