UFC w niemieckim kanale DSF!

 UFC wchodzi na niemiecki rynek w bardzo szybkim tempie. Już w czerwcu będzie można zobaczyć tam pierwszą galę UFC 99, która odbędzie się w Kolonii.

Jakiś czas temu pisaliśmy o rozmowach, które prowadzi UFC z kilkoma kanałami z Niemiec. Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie, że kontrakt na wyświetlanie gal UFC wygrała telewizja DSF. Jak podają źródła UFC, i DSF w każda sobotę o godzinie 23:00 puszczane będą gale UFC. Już 7 marca będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek UFC: Unleashed, w którym będziemy mogli obejrzeć powtórki takich walk jak np: Jardine vs Liddell, Tyson Griffin vs David Lee, Patrick Cote vs Kendall Grove, Frank Mir vs Antoni Hardonk.

Mamy także informację o odcinku, który będzie 14 marca, będziemy mogli obejrzeć całą galę UFC 96: Jackson vs. Jardine.
Strona internetowa DSF podaje jak narazie, że będziemy mieli przyjemność obejrzenia 20 gal UFC, zarówno na żywo, jak i powtórki.

Dla przypomnienia UFC 99, które odbędzie się 13 czerwca w Kolonii, w sali o pojemności 20tys miejsc, nazywanej Lanxess. Chodzą plotki, że na tejże gali zobaczymy takich fighterów jak Randy Couture, czy też Mirko Cro Cop Filipovic.

2 thoughts on “UFC w niemieckim kanale DSF!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *