UFC w Brazylii ale jeszcze nie teraz

Wielu brazylijskich zawodników ma dobre walki w UFC i właśnie z tego względu największa organizacja MMA na świecie zwraca swoje oczy właśnie na rynek brazylijski, analizując możliwość organizowania gal UFC właśnie w tym kraju. Prezydent organizacji, Dana White jest podekscytowany możliwością zrobienia show w Brazylii.

„Mamy już pewne plany, co do włączenia tego kraju, jako miejsca organizacji naszych gal. Prawdą jest to, że gale na żywo w tym kraju generowałyby wysoką oglądalność UFC. Zawsze szukamy dobrych sposobów, aby to osiągnąć. Chcemy zrobić UFC globalną imprezą i z ogromną przyjemnością włączymy w to Brazylię. Studiujemy na razie sytuację ekonomiczną.”

Lorenzo Fertitta, właściciel organizacji wypowiada się troszeczkę inaczej na ten temat. Jest bardziej ostrożny w kwestii planowania gal w Brazylii. W wywiadzie dla TATAME powiedział, że chętnie zrobiłby walki w Ameryce Południowej, ale na chwilę obecną koncentrują się na Europie. Będą organizować wiele walk w Anglii jak to już robili wcześniej, oraz w Niemczech w tym roku. Lorenzo dodał także, że będzie chciał zorganizować jakieś walki we Włoszech, Hiszpanii, a dopiero później skoncentruje się na Południowej Ameryce i Azji.

5 thoughts on “UFC w Brazylii ale jeszcze nie teraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *