„UFC renegocjuje kontrakt z Brockiem Lesnarem po zakończeniu jego zawieszeniu, ponieważ potrzebują gwiazd PPV”

Ed Mulholland/Zuffa LLC

To słowa legendy MMA Basa Ruttena, który wierzy, że UFC renegocjuje kontrakt z Brockiem Lesnarem po tym jak zakończy się jego zawieszenie.

Bas Rotten powiedział w rozmowie z Submission Radio, że UFC potrzebuje Brocka Lesnara z powodu braku innych gwiazd.

„Jeśli Ronda [Rousey] zdecyduje się odwiesić rękawice, to pozostaje im tylko Conor McGregor. Teraz Conor nie będzie walczył przez bardzo długi czas. Myślę, że ten facet musi zagrać również w filmach. Sądzę, że może być naprawdę dobrym aktorem, więc myślę, że pójdzie tą drogą. Nie wiem, on ma w sobie ducha rywalizacji, więc zapewne zobaczymy go w walkach przez kilka lat. A co jeśli nie? Co będzie jeśli dozna kontuzji. Boom. Nie ma nic, co można z tym porównać. Jest jeszcze jon Jones, fenomenalny zawodnik, który również musi poczekać na swój powrót, by móc sprzedać dobrą ilość pay-per-view, ale nie taką jaką osiągają McGregor i Rousey. Oni potrzebują kolejnej osoby. Jedyną taką osobą jest Brock Lesnar i dlatego uważam, że zwrócą się ponownie po niego.”

Zanim jednak UFC będzie chciało ponownie zgłosić się do Brocka Lesnara, on sam będzie musiał odbyć roczne zawieszenie jakie nałożyły na niego komisje NSAC i USADA za oblane testy antydopingowe na gali UFC 200 w lipcu.

Myślicie, że UFC zdecyduje się na zakontraktowanie Brocka Lesnara po raz kolejny? Obecnie w UFC faktycznie brakuje jakiejś mega gwiazdy, która biłaby rekordy sprzedaży biletów, PPV i oglądalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *