UFC podpisało kontrakt z nową zawodniczką

UFC podpisało kontrakt z nową zawodniczką pochodzącą z Rosji (Moskwa) Alexandrą „Stich” Albu.

Rekord: 5-0-0 (4 KO w pierwszej rundzie, 1 poddanie)
Kategoria: kogucia
Atuty/Specjalizacja: uderzenia, Judo
Pseudo: Stitch
Team: MMA Kegi
Management: Red Fury
Wiek: 23
Wzrost: 5′ 2″ / 158 cm
Waga: 135 lb / 61 kg

Albu ma doświadczenie w Karate, Judo oraz kulturystyce. Począwszy od Karate tradycyjnego, posiada  czarny pas, została mistrzynią Rosji oraz zdobyła brązowy medal na mistrzostwach Europy przy (IJKA – International Japan Karate-Do Association). Alexandra zwyciężała także na wielu zawodach Judo oraz Grapplingu.

Niezwykła wytrzymałość i siła Albu pochodzi z tego, że bardzo dużo pracuje nad swoim ciałem i uprawia trójbój siłowy. Zajęła pierwsze miejsce i zgarnęła nagrodę w pierwszych Otwartych Mistrzostwach Moskwy. Dzięki temu otworzyły się dla niej drzwi do modelingu.

Z czasem przeniosła swoje zainteresowanie na MMA i zaliczyła pierwsze zwycięstwa w Tajlandii i ostatnie w Rosji.

 

12 thoughts on “UFC podpisało kontrakt z nową zawodniczką

  1. Jeżeli gale MMA mają odróżniać się czymś od zwykłych mordobić, taniego jarmarcznego widowiska przyciągającego widzów niskimi instynktami, co często się zarzuca, to muszą reprezentować pewien poziom- sportowy i wizerunkowy. I tak np. zawodnicy przystępujący do NBA podpisują umowę, że nie będą robić z NBA jakiegoś osiedlowego getta murzyńskiego chodząc w zwisających im z dupy spodniach czy poobwieszani siedemnastoma łańcuchami, tylko mają reprezentować sobą jakiś poziom. UFC chce wchodzić na różne rynki, to i powinni dbać, żeby to było można porównywać wizerunkowo z innymi organizacjami i było mniej komentarzy w stylu: te walki to zło, krew i tania podnieta, a ze wniesieniem tego na poziom olimpijski to chyba sobie żartują, niech sobie idą do WWF krzyczeć, rozbijać na głowach butelki i dupami do kamery świecić, a nie na poważne imprezy… Zapasy chciano ostatnio wyrzucić z listy dyscyplin, a i nawet boksu się coś czepiano…

  2. hmm Sportfan…. taki pudelek o zabarwieniu sportowym i słabe źródło informacji. Co złego jest w tym, że dziewczyna robi sobie sesje zdjęciowe skoro jest ładna i ma ładne ciało? Poza tym wnosi do tego wszystkiego pasję do sportu. Zawodniczki tenisa,lekkoatletyki, czy siatkówki nie robią sobie sesji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.