UFC podpisało kontrakt z nową zawodniczką

UFC podpisało kontrakt z nową zawodniczką pochodzącą z Rosji (Moskwa) Alexandrą „Stich” Albu.

Rekord: 5-0-0 (4 KO w pierwszej rundzie, 1 poddanie)
Kategoria: kogucia
Atuty/Specjalizacja: uderzenia, Judo
Pseudo: Stitch
Team: MMA Kegi
Management: Red Fury
Wiek: 23
Wzrost: 5′ 2″ / 158 cm
Waga: 135 lb / 61 kg

Albu ma doświadczenie w Karate, Judo oraz kulturystyce. Począwszy od Karate tradycyjnego, posiada  czarny pas, została mistrzynią Rosji oraz zdobyła brązowy medal na mistrzostwach Europy przy (IJKA – International Japan Karate-Do Association). Alexandra zwyciężała także na wielu zawodach Judo oraz Grapplingu.

Niezwykła wytrzymałość i siła Albu pochodzi z tego, że bardzo dużo pracuje nad swoim ciałem i uprawia trójbój siłowy. Zajęła pierwsze miejsce i zgarnęła nagrodę w pierwszych Otwartych Mistrzostwach Moskwy. Dzięki temu otworzyły się dla niej drzwi do modelingu.

Z czasem przeniosła swoje zainteresowanie na MMA i zaliczyła pierwsze zwycięstwa w Tajlandii i ostatnie w Rosji.

 

12 thoughts on “UFC podpisało kontrakt z nową zawodniczką

  1. Jeżeli gale MMA mają odróżniać się czymś od zwykłych mordobić, taniego jarmarcznego widowiska przyciągającego widzów niskimi instynktami, co często się zarzuca, to muszą reprezentować pewien poziom- sportowy i wizerunkowy. I tak np. zawodnicy przystępujący do NBA podpisują umowę, że nie będą robić z NBA jakiegoś osiedlowego getta murzyńskiego chodząc w zwisających im z dupy spodniach czy poobwieszani siedemnastoma łańcuchami, tylko mają reprezentować sobą jakiś poziom. UFC chce wchodzić na różne rynki, to i powinni dbać, żeby to było można porównywać wizerunkowo z innymi organizacjami i było mniej komentarzy w stylu: te walki to zło, krew i tania podnieta, a ze wniesieniem tego na poziom olimpijski to chyba sobie żartują, niech sobie idą do WWF krzyczeć, rozbijać na głowach butelki i dupami do kamery świecić, a nie na poważne imprezy… Zapasy chciano ostatnio wyrzucić z listy dyscyplin, a i nawet boksu się coś czepiano…

  2. hmm Sportfan…. taki pudelek o zabarwieniu sportowym i słabe źródło informacji. Co złego jest w tym, że dziewczyna robi sobie sesje zdjęciowe skoro jest ładna i ma ładne ciało? Poza tym wnosi do tego wszystkiego pasję do sportu. Zawodniczki tenisa,lekkoatletyki, czy siatkówki nie robią sobie sesji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *