UFC pobiło rekord z bramek w Madison Square Garden przed nadchodzącą galą UFC 205

UFC
UFC

Według szefa UFC Dana White’a oraz opinii fanów gala UFC 205 w Nowym Jorku będzie największą i najlepszą galą w historii organizacji.

„Chcę mieć pewność, że kiedy wejdziemy do Nowego Jorku, to zorganizujemy tam najlepszą galę z najlepszymi walkami.”

To słowa Dana White’a, który rozmawiał o nadchodzącej gali UFC 205 w studiu FOX Sports 1 podczas rozgrywek MLB World Series. White ogłosił, że UFC już pobiło rekord z bramek w Madison Square Garden swoją debiutującą galą w Nowym Jorku na której zobaczymy trzy pojedynki mistrzowskie.

„To jest największa i najlepsza karta walk jaką kiedykolwiek stworzyliśmy w historii tej firmy.”

Trzy finałowe walki to pojedynki o tytuły mistrzowskie. O pas wagi słomkowej kobiet zmierzą się mistrzyni Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz, o tytuł wagi półśredniej zawalczą mistrz Tyron Woodley i Stephen Thompson, a wisienką na torcie będzie starcie o tytuł wagi lekkiej między mistrzem tej kategorii Eddie Alvarezem i mistrzem dywizji piórkowej Conorem McGregorem.

Poprzedni rekord MSG z bramek w sportach walki należał do pojedynku bokserskiego między Lennoxem Lewisem i Evanderem Holyfieldem, który odbył się w 1999 roku. Sprzedano wówczas 21 284 biletów o łącznej wartości $13,5 miliona dolarów.

Według szefa UFC nowy rekord będzie należał teraz do debiutanckiej gali UFC 205: Alvarez vs McGregor, która odbędzie się 12 listopada w Nowym Jorku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *