UFC po krótkiej przerwie wraca do Londynu. Gala odbędzie się w marcu 2017 roku

UFC London

Amerykańska organizacja potwierdziła dzisiaj, że pierwsza europejska gala odbędzie się 18 marca 2017 roku w O2 Arenie w Londynie.

Ostatnią galą, która miała miejsce w Londynie była ta w której w walce wieczoru zmierzyli się ze sobą Michael Bisping oraz Anderson Silva. Nie ma się co dziwić, że UFC tak szybko zdecydowało się powrócić do stolicy Wielkiej Brytanii, ponieważ poprzednia gala wyprzedała się w ekspresowym tempie – 27 minut.

W tym roku czeka nas jeszcze jedno wydarzenie, które odbędzie się w Wielkiej Brytanii, mianowicie gala UFC w Belfaście w której w walce wieczoru zawalczą po raz drugi ze sobą Gegard Mousasi oraz Uriah Hall. Gala odbędzie się 19 listopada.

Głównym powodem tak wielkiej popularności jaką ma w Wielkiej Brytanii UFC, jest fakt iż po długiej karierze oraz wielu świetnych walkach wreszcie mistrzem kategorii półśredniej został Michael Bisping, warto również zaznaczyć że jest on pierwszym mistrzem największej organizacji MMA na świecie pochodzącym z UK.

Bilety na galę w Londynie będą w sprzedaży od 27 stycznia 2017 roku. Na razie nie poznaliśmy jeszcze żadnego z zawodników, którzy wystąpią w hali O2 Arena.

3 thoughts on “UFC po krótkiej przerwie wraca do Londynu. Gala odbędzie się w marcu 2017 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *