UFC on FX 6 Lombard vs Palhares

Prezydent UFC Dana White ogłosił wczoraj, że były mistrz Bellatora Hector Lombard zmierzy się w kolejnej walce na UFC on FX 6 ze specjalistą od poddań Rousimarem Palharesem (14-4 MMA, 7-3 UFC).

UFC on FX 6 planowane jest na 15 grudnia w australijskim mieście, które zostanie ustalone w niedługim czasie. Jednocześnie na gali zostanie rozegrany finał serii „The Ultimate Fighter: Australia vs. U.K”.

W związku z różnicą czasu, walki w Australii odbędą się w sobotę rano a w Północnej Ameryce gala zostanie wyemitowana w piątek wieczorem.

Hector Lombard niewątpliwie będzie chciał odrobić stratę jakiej doznał w walce z Timem Boetschem w debiucie UFC na gali z numerem 149. Po trzech słabych rundach, Boetsch wygrał przez decyzję i skutecznie zatrzymał Lombarda w drodze do tytułu wagi średniej.

Kilka tygodni później, Lombard ogłosił na swoim Twitterze, że podszedł do tej walki z kontuzją – pęknięta chrząstka między mostkiem i klatką piersiową.

Niemniej jednak, strata była ogromna dla Lombarda, który do tego czasu nie stracił żadnej walki przez sześć lat.

Palhares również będzie chciał odrobić stratę po porażce przez TKO w pierwszej rundzie z Alanem Belcherem na UFC on FOX 3. Ta porażka przerwała dobrą passę trzech zwycięstw pod rząd. Palhares, który jest specjalistą od kluczy na stopę pokonał w ostatnich pojedynkach Davea Brancha, Dana Millera i Mike Massenzio.

8 thoughts on “UFC on FX 6 Lombard vs Palhares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *