UFC on FOX 24: Johnson vs. Reis na żywo na Extreme Sports Channel

W nadchodzący weekend przekonamy się, czy w walce z Wilsonem Reisem Demetrious Johnson wyrówna rekord dziesięciokrotnej obrony tytułu mistrzowskiego, aktualnie należący do Andersona Silvy. Poza walką o pas będziemy mogli zobaczyć starcia: Rose Namajunas vs. Michelle Waterson, Ronaldo Souza vs. Robert Whittaker oraz Jeremy Stephens vs. Renato Moicano. Na transmisję zapraszamy w nocy z 15 na 16 kwietnia o 2:00.

Demetrious Johnson już dziewięciokrotnie bronił pasa, tym razem czeka go stracie z niezwykle dynamicznym i zmotywowanym Wilsonem Reisem. Moim celem jest przekroczenie 10 obron – mówi Johnson. Obaj zawodnicy mieli się spotkać na numerowanej gali UFC 201, jednak kontuzja Johnsona pokrzyżowała te plany. Stójka i zapasy będą przewagą mistrza, gra parterowa będzie należeć do pretendenta, który uważa że ta płaszczyzna walki może dać mu wygraną. Czy dywizja musza będzie mieć nowego mistrza?

Tego wieczoru w oktagonie zmierzą się również czołowe zawodniczki kategorii słomkowej –  Rose Namajunas i Michelle Waterson. Namajunas wraca po porażce z Karoliną Kowalkiewicz, Waterson natomiast przebojem wdarła się do UFC pokonując w debiucie Angelę Maganę, a w kolejnej walce wygrała z faworyzowaną Paige VanZant. Wszechstronność obu gwarantuje widzom świetne widowisko. Czy Waterson dzięki tej walce zbliży się do marzeń o walce o pas?

Klasyczne starcie chwytacza z uderzaczem obejrzymy w kategorii średniej między Ronaldo Souzą a Robertem Whittakerem. Souza zapowiada, że podda swojego przeciwnika i dzięki temu zbliży się do walki o pas, której od dłuższego czasu się dopomina. Whittaker z kolei, idąc od pierwszych sekund w ostatniej walce na wyniszczającą wymianę, która zakończyła się na jego korzyść efektownym nokautem, pokazał, że nie kalkuluje. Czy weteran – 37-letni Souza -zwycięży i definitywnie przekona właścicieli UFC do walki o pas?

W kategorii piórkowej emocjonująco zapowiada się walka Jeremy’ego Stephensa z Renato Moicano. Stephens znany jest z wytrzymałości na ciosy i ciągłego parcia do przodu. Mimo że walczy w kratkę, pokazuje ogromne serce do walki, a jego pojedynki są zawsze efektowne. Przeciwnik Stephensa – Moicano – w ciągu swojej siedmioletniej zawodowej kariery
w MMA nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Dysponujący sporym arsenałem w parterze 27-latek ma na koncie dwie wygrane w UFC. Dla obu zawodników to starcie może być punktem zwrotnym w karierze. Czy Stephens wróci na zwycięskie tory, czy też dzięki kolejnej wygranej to Moicano dołączy do czołówki wagi piórkowej?

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fanpage’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC on FOX 24: Johnson vs. Reis w nocy z 15 na 16 kwietnia o 2:00.

Powtórki: 16 i 17 kwietnia o 21:00, 21 kwietnia o 23:00

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.