UFC on FOX 21: Maia vs. Condit na Extreme Sports Channel

UFC Fight Night Maia vs. Condit

Już w najbliższy weekend gala UFC obędzie się w Kanadzie, a dokładnie w Rogers Arena w Vancouver. W walce wieczoru zmierzą się w kategorii półśredniej Demian Maia i Carlos Condit. Ponadto w oktagonie odbędą się walki: Pettis vs. Oliveira,  Lauzon vs. Miller oraz kobiece starcie VanZant vs. Rawlings. Extreme Sports Channel zaprasza na transmisję gali już 28 sierpnia o 2:00.

Maia zajmuje obecnie 3. miejsce w klasyfikacji UFC, jego przeciwnik jest tuż obok – zaledwie o jedno miejsce niżej. Maia ma za sobą aż pięć kolejno wygranych starć, ostatnio pokonał Matta Browna (podczas UFC 198). Condit w swojej ostatniej walce (w styczniu tego roku) poniósł porażkę na rzecz ówczesnego mistrza, Robbiego Lawlera. Nadchodzące spotkanie będzie dla zwycięskiego zawodnika ważnym punktem w drodze po mistrzowski pas.

Uczestnik kolejnej walki, która będzie miała miejsce w najbliższy weekend, Anthony Pettis, jest byłym mistrzem kategorii lekkiej. Od 2015 roku jego spotkania w oktagonie kończą się wyłącznie przegranymi. W ostatnich trzech walkach został pokonany kolejno przez: dos Anjosa (który odebrał mu pas), Alvareza i Barbozę. Jego przeciwnik ze zbliżającej się gali, Charles Oliveira, nie może narzekać na swoją formę w ostatnim czasie. Od 2014 roku pokonał go jedynie Max Holloway. Po pozostałych pięciu walkach świętował zwycięstwo. Cztery z nich zakończył przed czasem, z czego aż trzy z dodatkowymi bonusami od UFC.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fan page’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC on FOX 21: Maia vs. Condit w nocy z 27 na 28 sierpnia o 2:00.

Powtórki: 28 i 29 sierpnia o 21:00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *