UFC on ESPN+ 1: Cejudo vs. Dillashaw – bonusy i konferencja

Noah K. Murray-USA TODAY Sports

Trzech zawodników otrzymało dodatkowe bonusy.

Najlepszą walką wieczoru uznano starcie Donalda Cerrone z Alexandrem Hernandezem. Lekcy rywalizowali niemal wyłącznie w stójce – poza czasem gdy Kowboj próbował obalać rywala. Początkowo starcie było dość wyrównane jednak wraz z upływającym czasem starszy z Amerykanów łapał wiatr w żagle i stawał się co raz bardziej skuteczny. W dziewiątej minucie pojedynku Donald mocno naruszył oponenta wysokim kopnięciem a następnie dobił go uderzeniami w parterze. Cerrone otrzymał także bonus za najlepszy występ gali.

Nagrodę za najlepszy występ gali otrzymał także Henry Cejudo. Mistrz wagi muszej potrzebował jedynie 32 sekund na rozmontowanie posiadacza pasa wagi koguciej, T.J. Dillashawa.

Poniżej video z pogalowej konferencji.

3 thoughts on “UFC on ESPN+ 1: Cejudo vs. Dillashaw – bonusy i konferencja

  1. Uważam, że sędzia za szybko ruszył do przerwania walki Cejudo vs. TJ. Poślizgnięcie wyglądało jak nokdawn, ale tak na prawdę doszedł dopiero mocny cios w parterze. Naruszył TJ, a Cejudo zasypywał go ciosami. Sędzia ruszył jak ślepiec i to przerwał. Amator nie sędzia. Ta walka dopiero się rozpoczynała, a ten pajac ją przerwał. TJ ma słuszne pretensje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *