UFC ogłasza 2 walki oraz ceny biletów na gale UFC Gdańsk

Londyn – UFC® w dniu dzisiejszym ogłasza dwa pojedynki, które będą miały miejsce podczas wyczekiwanej gali w Gdańsku, w Polsce. UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK odbędzie się w sobotę, 21 października w Ergo Arenie. Bilety trafią do generalnej sprzedaży już w piątek, 11 sierpnia przez Eventim na www.eventim.pl/ufc

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK trafią do generalnej sprzedaży w piątek, 11 sierpnia

W wadze ciężkiej pod szyldem UFC zadebiutuje Adam Wieczorek (8-1) pochodzący z Chorzowa, określany jako jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników królewskiej kategorii w Polsce. „Siwy” obecnie kontynuuje serię siedmiu zwycięstw z rzędu, podczas której wszystkich swoich rywali kończył przed czasem. Przeciwnikiem Polaka będzie Dmitry Smoliakov (8-2) pochodzący z Kaliningradu. Pierwotnie starcie miało odbyć się na gali UFC 214: Cormier vs. Jones 2  jednak zostało przełożone z powodu kontuzji Rosjanina.

Drugim starciem potwierdzonym na galę UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK  w październiku jest pojedynek Trevora Smitha (15-7) pochodzący z Vancouver i Ramazanem Emeevem (15-3). Amerykanin powróci do Oktagonu® po majowym zwycięstwie z Chrisem Camozzim. Dla Smitha będzie to już dziesiąty pojedynek pod szyldem UFC, natomiast Emeev w październiku zadebiutuje w organizacji. Po serii czterech wygranych z czołowymi zawodnikami kategorii średniej na świecie, Rosjanin w pierwszej walce dla UFC będzie chciał pokazać, na co go stać.

Kolejne walki zostaną ogłoszone w nadchodzących dniach, fani powinni zarezerwować bilety już dzisiaj na ten najbardziej oczekiwany event mieszanych sztuk walki w Polsce.

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT®: GDAŃSK trafią do generalnej sprzedaży w piątek, 11 sierpnia od godziny 10:00 CEST na Eventim na www.eventim.pl/ufc i będą kosztowały 89PLN, 129PLN, 169PLN, 269PLN, 309PLN, 349PLN, 399PLN, 499PLN, 669PLN, 899PLN oraz 1199PLN.

Członkowie Fight Club będą mieli okazję zakupić bilety wcześniej, w środę, 9 sierpnia od 10:00 CEST, natomiast subskrybujący newsletter UFC będą mogli nabyć swoje wejściówki już 10 sierpnia od 10:00 CEST,.

Aby otrzymać dodatkowe informacje oraz aby zapisać się do newslettera UFC, wejdź na UFC.com lub obserwuj profil @UFCEurope na Twitterze. Wszystkie pojedynki mogą ulec zmianie.

Informacja prasowa

One thought on “UFC ogłasza 2 walki oraz ceny biletów na gale UFC Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *