UFC nawiązało współpracę z nowym partnerem, platformą streamingową FITE.TV

UFC, największa na świecie organizacja MMA, ogłosiła nowe partnerstwo z platformą streamingową FITE TV, transmitującą w systemie Pay-Per-View gale i turnieje sportów walki.

Współpraca rozpocznie się w sobotę 9 września wraz z galą UFC 215: Johnson vs Borg, w Rogers Place w Edmonton w Kanadzie. Fani walk będą mogli oglądać także wszystkie inne gale na żywo za pośrednictwem aplikacji sieciowej FITE i za pośrednictwem witryny FITE.TV. Klienci, którzy skorzystają z tej aplikacji, będą w stanie oglądać wszystkie programy FITE na dowolnej telewizji, która łączy się z siecią WIFI, co zapewnia najwyższą jakość oglądania.

„Kiedy pierwszy raz uruchomiliśmy FITE TV, naszym celem było przedstawienie fanom sportów walki najlepszych wydarzeń” – wyjaśniał Kosta Jordanov, dyrektor generalny FITE. „Podpisanie tej umowy dystrybucyjnej z UFC potwierdziło ten cel i chcemy dążyć do zbudowania niesamowitych relacji z liderem branży sportowej.”

Jako wiodący niezależny dostawca najlepszych wydarzeń sportów walki, FITE TV transmitowało ponad 200 imprez sportowych na żywo od czasu rozpoczęcia działalności w lutym 2016 r. Globalna platforma streamingu obejmuje również ponad 5000 godzin treści na żądanie, które obejmują tygodniowe programy w formie show, filmów instruktażowych i dokumentalnych na temat mieszanych sztuk walki, boksu i zapasów oraz pro-wrestlingu.

FITE TV zaoferuje swoim klientom UFC 215, pierwszą galę organizacji UFC w Edmonton za 59,99 USD za pośrednictwem aplikacji i online w witrynie FITE.TV, z przedsprzedażą, która rozpoczęła się w piątek, 1 września. Aplikacja platformy jest dostępna bezpłatnie do pobrania w sklepach z aplikacjami Google Play i iTunes, a FITE będzie również transmitować wydarzenia UFC Fight Week, takie jak konferencje prasowe i ważenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.