UFC kupuje Strikeforce: Alistar Overeem 'Podekscytowany’


UFC oficjalnie ogłosiło wykupienie Strikeforce przez ich matczyną firmę Zuffa LLC wczoraj, na konferencji prasowej,
w ktorej uczestniczyli Dana White, wspólwlasciciel Zuffa Lorenzo Fertitta, oraz CEO/dyrektor naczelny Strikeforce Scott Coker.

Podczas gdy trwała konferencja, mistrz wagi ciężkiej, oraz zeszłoroczny triumfator K-1 Grand Prix, Alistar Overeem opowiadal o
scaleniu firm dla „The MMA Hour”:

„Byłem zszokowany, gdy się o tym dowiedziałem, ale jestem bardzo podekscytowany”, Overeem powiedział Helwani. „Bardzo to wzburzylo scenę MMA, oraz ogólnie cały świat sztuk walki. Moja pierwszą myślą było, jestem podekscytowany… Była to duża niespodzianka dla mnie, i dla wszystkich. Szanowni panowie wykonali bardzo dobrą robotę, aby utrzymać wszystko w tajemnicy. Nie spodziewałem się tego, nie spodziewałem się tego w ogole”

„To zależy. Jestem pozytywnym facetem. Patrze na wszystko w pozytywnym świetle. To może być naprawdę najlepsza rzecz, jaka przydażyła się dla tego sportu, jeśli będzie właściwie użyta, i wyobrażam sobie, że tak wlasnie będzie. W przeciwnym wypadku, będzie to oznaczać upadek. Ale nie sądzę, aby tak się stało. Odbieram to, jako dobrą rzecz, dobry rozwój, więc widzę jak ten sport rośnie w siłe.”

„Będziemy musieli poczekać i zobaczyć jak wszystko sie ułoży. Fani bedą mieli okazję zobaczyć najbardziej interesujące ich walki, myślę ze na tym powinien skupić się ten sport, ponieważ rozwija się dynamicznie, ale dalej dużo nam brakuję. Dalej musi rosnąć. Myślę, że Dana [White] tego chcę, i ja chcę tego samego. Chcemy, aby walki były znane na całym świecie. Chcemy Aby wszyscy na świecie rozmawiali o tych walkach, jak za starych czasów o Muhammadzie Alim i Tysonie, ale nadal wiele nam brakuje. Aby to osiągnąć, nadal potrzeba wiele pracy, i myślę że Dana dobrze ją wykonuję.”

7 thoughts on “UFC kupuje Strikeforce: Alistar Overeem 'Podekscytowany’

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *