UFC i Reebok zaprezentowały nowe stroje – UFC Fight Kit

UFC
UFC

Jesteśmy już świeżo po premierze nowych strojów dla zawodników UFC przygotowanych wspólnie z marką Reebok.

Po tym jak UFC ogłosiło plan wprowadzenia nowych strojów oraz po niezliczonej ilości dyskusji, pytań oraz sporej fali krytyki, wreszcie dowiedzieliśmy się jak wygląda UFC Fight Kit.

Sama konferencja zorganizowana w Nowym Jorku składała się z wstępu w którym przedstawiciele Reeboka oraz szef UFC Dana White opowiedzieli nad czym pracowali i jaka jest idea wprowadzenia tych strojów. Następnie przyszła pora na to, co było najważniejsze czyli prezentację ubrań. W prezentacji wzięli udział zawodnicy i zawodniczki ubrani w nowe stroje.

Pierwszą galą na której zobaczymy zawodników przywdzianych w nowe stroje będzie UFC 189: Aldo vs McGregor. Poniżej kilka najważniejszych punktów wyłowionych z prezentacji.

 Przedstawiciele UFC i Reeboka mówili o „wydajności i dostosowywaniu”, które były najważniejszymi cechami przy tworzeniu ubrań.

 Szef UFC, Dana White powiedział, że reakcja zawodników była bardzo pozytywna.

 Zawodnicy byli prezentowani według kraju pochodzenia i każda nacja ma swoją własną wersję stroju. Mistrzowie UFC (poza Jose Aldo, który kończy obóz w Brazylii) wyszli jako ostatni.

 Stroje wyglądają tak samo, a jedyna różnica to kolory. Logo UFC jest największe, a zaraz po nim jest logo Reeboka na piersi. Nazwisko zawodnika zostało umieszczone z tyłu koszulki, natomiast na rękawie dodano łatę ukazującą kraj pochodzenia zawodnika.

 Są trzy zestawy ubrań: Country Kit, Universal Kit, Champion Kit.

Country Kit charakteryzuje się kolorami odpowiadającymi barwom narodowym.

Universal Kit charakteryzuje się prostszym designem i nazwiskiem zawodnika.

Champion Kit charakteryzuje się tym, że strój jest czarny ze złotymi i czerwonymi wstawkami.

 Bluzy, koszulki i biustonosze są również dostępne jako część zestawów. Mistrzyni Ronda Rousey opowiedziała o problemach wynikających z braku doboru odpowiedniego biustonosza, który dobrze sprawowałby się podczas walki i cieszy się, że w końcu taki biustonosz został zaprojektowany. COnor McGregor z kolei opowiadał, że dla niego liczy się najbardziej to, aby nie czuł się skrępowany przy wykonywaniu ruchu. Na scenę została także poproszona Joanna Jędrzejczyk, na której pokazano, że łączenia materiału i szwy są tak wykonane, że nie przeszkadzają i nie denerwują.

 Zestawy będzie można kupić w reebok.com

UFC Fight Kit presentation
Kliknij aby powiększyć

mmajunkie.com
mmajunkie.com

UFC Fight Kit Ronda RouseyUFC Fight Kit Joanna JedrzejczykUFC Fight Kit Paige VanZantUFC Fight Kit Conor McGregorUFC Fight Kit Johny HendricksUFC Fight Kit Khabib NurmagomedovUFC Fight Kit Ronaldo SouzaUFC Fight Kit Rory MacDonaldUFC Fight Kit Anthony PettisUFC Fight Kit Yair RodriguezUFC Fight Kit Olivier Aubin-Mercier

6 thoughts on “UFC i Reebok zaprezentowały nowe stroje – UFC Fight Kit

  1. zal.pl
    wygladaja jak pilkarze. Laski gole brzuchy a facetow ubrali. Ja juz wole ogladac rozebranych do pasa facetow (jakkolwiek to brzmi) niz walczace laski w stanikach pfff. Laski (nawet) bez stanikow to sobie ogladne gdzie indziej a nie na gali MMA.

  2. kobiety akurat wystepowały w strojach w których bedą walczyc ciekawe jakie stroje bedą zakładac własnie na ten tydzien co podał Yoshi , a faceci nie będą przeciez walczyc w tych koszulkach ludzie kur….

  3. Będzie mi brakowało dotychczasowych, kolorowych, różniących się od siebie strojów różnych marek. To nadawało kolorytu i jakiegoś takiego smaczku samym walkom. Teraz wszyscy wyglądają podobnie i nie za bardzo mi się to podoba ale zobaczymy…czas zweryfikuje.
    Na początku na pewno będzie troszkę dziwnie i inaczej ale sądzę, że po pewnym czasie nikt już nie będzie pamiętał jak było przed umową z Reebokiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *