UFC Fight Night: Nogueira vs. Nelson w liczbach

Liczbowe podsumowanie gali w Abu Zabi.

0,13: taki procent wygranych walk Leitesa stanowią wygrane przez KO/TKO. Wygrana z Trevorem Smithem było dla Brazylijczyka 3 nokautem w karierze.

3: knock-downów zafundował swoim rywalom Thales Leites w 11 walkach w UFC. Oprócz Trevora Smitha Leites knock-downował też Martina Kampmanna oraz Nate’a Marquardta.

4: zwycięstwo w UFC przez decyzję odnotował w piątek Ryan LaFlare który wypunktował Johna Howarda.

5: tyle razy od grudnia 2008r. Minotauro przegrywał swoje walki przed czasem. Wcześniej w 37 walkach przegrywał tylko przez decyzję z Joshem Barnettem i 2 razy z Fedorem Emelianenko.

5: razy na 9 prób Clay Guida obalił Tatsuyę Kawajiriego. Wg nieoficjalnych danych daje to 56 sprowadzeń w jego karierze co daje mu 4 miejsce na liście najwięcej obalających zawodników. Lepsi są od niego tylko GSP, Gleison Tibau oraz Jon Fitch.

5-4-1: rekord Daniela Omielańczuka w walkach które toczył na pełnym dystansie. W pozostałych walkach notuje rekord 11-0.

6: razy Roy Nelson nokautował swoich przeciwników w I rundach pojedynków i jest to 3 wyniki w historii UFC. Lepsi pod tym względem są tylko Anderson Silva (7 nokautów w I rundach) oraz Vitor Belfort (9 nokautów w I rundach). Poza Antonio Rodrigo Nogueirą jego ofiarami padali także: Cheick Kongo, Matt Mitrione, Dave Herman, Stefan Struve oraz Brendan Schaub.

7: razy przez nokaut wygrywał w UFC Roy Nelson. Daje mu to drugie miejsce wśród zawodników wagi ciężkiej razem z Gabrielem Gonzagą, Andreiem Arlovskim oraz Juniorem dos Santosem.

8: tyle walk odbyło się na piątkowej gali UFC Fight Night. Jest to druga gala w tym roku na której odbyło się tak mało walk.

9: razy Clay Guida zostawał uhonorowany bonusem za walkę wieczoru.

45: zawodowych walka stoczył Antonio Rodrigo Nogueira. Brazylijczyk walczy od 1999r.

1,819: dni minęło od dnia w którym Thales Leites na UFC 97 walczył z Andersonem Silvą o mistrzostwo wagi średniej. Przegrał decyzją po 5 rundach walki. Od tamtej gali Leites wygrał 9 pojedynków i 2 przegrał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *