UFC Fight Night 95: Cyborg vs. Lansberg – wyniki

140 lbs: Cris Cyborg pokonała Linę Lansberg przez TKO (ciosy) 2:29, runda 2

Karta główna (FOX Sports 1, godzina 4:00 czasu polskiego):
145 lbs: Renan Barao pokonał Phillipe Novera przez jednogłośną decyzję
265 lbs: Roy Nelson pokonał Antonio Silvę przez KO (ciosy) 4:10, runda 2
155 lbs: Francisco Trinaldo pokonał Paula Feldera przez TKO (zatrzymanie przez lekarza) 2:25, runda 3
185 lbs: Eric Spicely pokonał Thiago Santosa przez poddanie (duszenie zza pleców) 2:58, runda 1
145 lbs: Godofredo Pepey pokonał Mike’a De La Torre przez poddanie (duszenie zza pleców) 3:03, runda 1

Karta wstępna (FOX Sports 1, godzina 2:00 czasu polskiego):
155 lbs: Michel Prazeres pokonał Gilberta Burnsa przez jednogłośną decyzję
135 lbs: Rani Yahya pokonał Michinoriego Tanakę przez jednogłośną decyzję
125 lbs: Jussier Formiga pokonał Dustina Ortiza przez jednogłośną decyzję
170 lbs: Erick Silva pokonał Luana Chagasa przez poddanie (duszenie zza pleców) 3:57, runda 3

Karta wstępna (UFC Fight Pass, godzina 00:30 czasu polskiego):
155 lbs: Alan Patrick pokonał Steviego Raya przez jednogłośną decyzję
170 lbs: Vicente Luque pokonał Hectora Urbinę przez KO (prawy sierpowy) 1:00, runda 1
155 lbs: Gregor Gillespie pokonał Glaico Francę przez jednogłośną decyzję

Cris Cyborg vs. Lina Lansberg
Brazylijka już w pierwszych sekundach zepchnęła Linę na siatkę i zaatakowała mocnymi kolanami. Cyborg rozerwała klincz, ale tylko na chwilę by zaatakować mocną kombinacją i ponownie wepchnąć Szwedkę w siatkę. 1,5 minuty przed syreną Cris obaliła i zaatakowała mocnymi ciosami z góry. Również drugą odsłonę Brazylijka zaczęła od mocnego ataku i przeniesienia walki do klinczu, z którego po raz kolejny obaliła. Będąc w parterze z góry Cyborg atakowała ciosami pięściami i łokciami. Szwedka walczyła o przetrwanie, ale w połowie rundy sędzia zmuszony był interweniować.

Renan Barao vs. Phillipe Nover
W pierwszych pięciu minutach nie działo się wiele, piórkowi przez cały czas walczyli w stójce a nieznacznie dominował były mistrz dywizji koguciej. W drugiej rundzie Barao zaatakował mocniej a zapał Phillipe do walki wyraźnie zmalał. Tuż przed syreną Renan sprowadził walkę do parteru. Trzecią rundę Brazylijczyk zaczął od mocnych, celnych uderzeń a następnie dopisał do swojego konta kolejne obalenie. Nover wrócił na nogi, ale przed końcem walki ponownie wylądował na macie.

Roy Nelson vs. Antonio Silva
W pierwszych minutach pojedynek toczył się w stójce, nieznacznie lepiej prezentował się Amerykanin, który trafił kilkoma uderzeniami. Bigfoot próbował odpowiadać lowkicami i middlekickami. Przez ostatnie 1,5 minuty pierwszej odsłony Big Country wciskał rywala w siatkę, lecz nic z tego nie wynikało. W drugiej odsłonie Nelson skupił się na ustawianiu oponenta pod siatką i szukaniu swojego firmowego prawego cepa. Wraz z upływem czasu Roy trafiał coraz większą ilością ciosów jednak zdawały się one nie robić na Silvie wrażenia. Aż do dziesiątej minuty walki kiedy Antonio padł na deski po podbródkowym Amerykanina. Nelson zadał jeszcze kilka ciosów z góry, ale najwyraźniej był niezadowolony z interwencji sędziego.

Francisco Trinaldo vs. Paul Felder
Pierwsze minuty walki lekkich toczyły się w stójce, obaj zawodnicy polowali głównie na mocne kopnięcia. Później pojedynek przeniósł się pod siatkę, ale żaden z zawodników nie zdobywał tam przewagi. Na początku drugiej odsłony Brazylijczyk bardziej agresywnie ruszył na rywala jednak celne kolana i kopnięcia na korpus w wykonaniu Paula nieco wyhamowały jego ataki. Przed upływem dwóch minut Francisco sprowadził walkę do parteru a następnie mocnym łokciem rozciął łuk brwiowy Feldera, z którego obficie polała się krew. W ostatnich pięciu minutach to Amerykanin zdobywał inicjatywę zaś Trinaldo czekał na dogodną okazję do ataku. Po chwili przepychanek w klinczu sędzia pojedynku wezwał do klatki lekarza, który widząc rozcięcie na głowę Paula nakazał przerwanie walki.

Thiago Santos vs. Eric Spicely
Już w pierwszych sekundach Amerykanin wciągnął rywala do parteru a następnie próbował poddać go omoplatą. Później wala wróciła do stójki, ale tylko na chwilę, ponieważ Spicely zdobył sprowadzenie. Po kilkunastu sekundach walki w parterze Eric zajął plecy oponenta i duszeniem zmusił go do poddania.

Godofredo Pepey vs. Mike De La Torre
Brazylijczyk rozpoczął pojedynek od celnej obrotówki i mocnego cepa, po którym sklinczował. Gdy walka wróciła na środek klatki piórkowi wdali się w chaotyczne wymiany obszernych uderzeń. Po dwóch minutach pojedynku Pepey obalił i wpiął się za plecy rywala a następnie poddał go duszeniem.