UFC Fight Night 51: Bigfoot vs. Arlovski – bonusy i konferencja

4 zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50,000$.

Najlepszym starciem wieczoru uznano pojedynek w wadze lekkiej pomiędzy Gleisonem Tibau i Piotrem Hallmannem. Zawodnicy stoczyli wyrównany pojedynek ale zwycięzca mógł być tylko jeden, po niejednogłośnej decyzji został nim Brazylijczyk.

Bonusy za najlepsze występy wieczoru otrzymali Andrei Arlovski oraz Godofredo Pepey.

Białorusin w imponującym stylu odprawił mocno faworyzowanego Antonio Silvę a Pepey odklepał Dashona Johnsona balachą z trójkąta.

Poniżej pogalowa konferencja.

3 thoughts on “UFC Fight Night 51: Bigfoot vs. Arlovski – bonusy i konferencja

  1. Oliwa sprawiedliwa.
    „On jest komediantem, postacią z kreskówki. Powinniśmy czuć żal i współczucie dla takiego gościa. Zebrałeś to, co zasiałeś.”
    Wiec Antonio Silvo czujemy zal i zebrales co zasiales hehe.

    Btw. A nasz otluszczony MMA celebryta, Kamil Walus, bedzie sobie robil zdjecia z kims innym, bo Overeem nie jest juz taki cool 😛

  2. Nie wiem czym on sie podnieca w ogole odnosnie wygranej z Alim. Dostawal w pizdy caly czas , nawet parterowo Ali dominowal czarny pas jakim jest Silva. Ta wygrana to prezent od konia , ktoremu lap sie nie chcialo trzymac w gorze. Ali przynajmniej w tych trzech przegranych walkach wyraznie wygrywal do czasu KO. Swoja droga z Arlovskiego sie smiali ,ze szklarz i tylko po wyplaty jezdzi , nie jest godzien powaznych rywali a tu taki fail dla hejterow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.