UFC Fight Night 184: Overeem vs. Volkov – bonusy

Chris Unger/Zuffa LLC

Czterech zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50 000 dolarów.

Najlepszą walką wieczoru wczorajszej gali UFC uznano pojedynek Beneila Dariusha z Carlosem Diego Ferreirą. W rywalizacji lekkich początkowo przeważał Dariush, który zaliczył udane obalenia a także w stójce mocno naruszył rywala. Z czasem Brazylijczyk coraz częściej miewał swoje momenty w udanych akcjach jednak zawsze spotykały się one z mocną odpowiedzią ze strony Beneila. Po trzech rundach sędziowie niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo Dariusha, który odniósł szóste zwycięstwo z rzędu.

Alexander Volkov potrzebował nieco ponad 7 minut by rozmontować Alistaira Overeema. Rosjanin od początku precyzyjnie trafiał rywala mocnymi ciosami i już w pierwszej odsłonie miał oponenta na deskach. W drugiej Volkov ponownie napierał i zakończył walkę przez TKO w trzeciej minucie.

Cory Sandhagen w zaledwie 28 sekund pokonał Frankie Edgara. Amerykanin znakomicie wyczuł intencje ochoczo atakującego rywala i trafił go perfekcyjnym latającym kolanem, po którym były mistrz UFC padł na deski a sędzia musiał przerwać starcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *