UFC Fight Night 164: Błachowicz vs. Jacare – bonusy i konferencja

Jason Silva-USA TODAY Sports

Czterech zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50 000 dolarów.

Po wczorajszej gali UFC Fight Night 164, władze organizacji podjęły decyzję o przyznaniu czterech bonusów za najlepsze występy eventu.

Charles Oliveira potrzebował niecałe 90 sekund by ciosami odprawić Jareda Gordona. Dla Brazylijczyka jest to szósta wygrana z rzędu i dziewiąty bonus za najlepszy występ.

James Krause zaprezentował niezwykle metodyczne podejście w walce z Sergio Moraesem. Dysponujący przewagą w stójce Amerykanin punktował rywala kolejnymi celnymi ciosami i lowkickami kończąc pojedynek w ostatniej minucie.

Ricardo Ramos zanotował piątą wygraną w UFC poddając Luiza Garagorriego. Po początkowym rozpoznaniu Brazylijczyk zaczął poszukiwać walki na chwyty, gdy po obaleniu rywal wracał na nogi, Ricardo zaszedł mu za plecy i duszeniem zmusił do poddania.

Bonus za najlepszy występ gali trafił także do Randy’ego Browna. Pochodzący z Jamajki zawodnik przegrał pierwszą rundę, ale w drugiej mocno naruszył rywala ciosami a następnie, walcząc z pleców, złapał go w trójkąt nogami, który Warlley Alves musiał odklepać.

Poniżej video z pogalowej konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *