UFC Fight Night 122: Bisping vs. Gastelum – bonusy i konferencja

David G. McIntyre-USA TODAY Sports

Czterech zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50 000 dolarów.

Włodarze UFC nie zdecydowali się przyznać nagród za najlepszą walkę wieczoru, ale czterech zawodników otrzymało bonusy za najlepsze występy gali.

W walce wieczoru Kelvin Gastelum potrzebował dokładnie pół rundy by rozmontować i znokautować byłego mistrza wagi średniej, Michaela Bispinga. W trzeciej minucie pojedynku 26-latek posłał rywala na deski lewym sierpem a następnie dobił go uderzeniami w parterze.

Li Jingliang ku uciesze miejscowej publiczności znokautował Zaka Ottowa, Chińczyk szybko rozpracował styl rywala i w trzeciej minucie doprowadził go do knockdownu. Następnie zaatakował ciosami w parterze, które zakończyły walkę.

Trzecim nagrodzonym został Zabit Magomedsharipov, Rosjanin duszeniem anakonda poddał Sheymona Moraesa notując drugą wygraną w UFC przed czasem.

Dodatkowe 50 000 dolarów za swój występ otrzymał także Kenan Song, który potrzebował ledwie 15 sekund na pokonanie Bobby’ego Nasha.

Poniżej video z pogalowej konferencji.

One thought on “UFC Fight Night 122: Bisping vs. Gastelum – bonusy i konferencja

  1. Bisping jest bylym mistrzem tylko przez glupote i arogancje rockholda. Rockhold zrobil go mistrzem pajavujac. Gdyby nie próbował sie zgrywać i podszedł normalnie do walki on nigdy by nie pokonał rockholda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.