UFC Fight Night 101: Whittaker vs. Brunson na Extreme Sports Channel

ufc_640x360

W najbliższy weekend UFC zagości na Rod Laver Arena w Melbourne w Australii. W walce wieczoru pochodzący z Nowej Zelandii Australijczyk Robert Whittaker zmierzy się z Amerykaninem Derekiem Brunsonem. Ponadto na karcie głównej przewidziano walki Matthews vs. Holbrook, Noke vs. Akhmedov, Kasuya vs. Volkanovski, Rountree vs. Pedro, oraz żeńskie starcie Ham vs. Taylor. Na transmisję zapraszamy w nocy z 26 na 27 listopada o 4:00.

Walką wieczoru będzie spotkanie Roberta Whittakera z Derekiem Brunsonem. Obaj zawodnicy znajdują się w pierwszej dziesiątce rankingu UFC w wadze średniej. Whittaker zadebiutował w UFC w grudniu 2012 r. wygrywając finał The Ultimate Fighter: The Smashes. Od przegranej walki ze Stephenem Thompsonem w lutym 2014 r., Nowozelandczyk pokonał pięciu przeciwników, m.in. Rafaela Natala czy Uriah Halla. Podobnie jak Whittakerowi, długie pasmo zwycięstw towarzyszy starszemu o siedem lat Brunsonowi. Ostatnia przegrana walka tego zawodnika miała miejsce w styczniu 2014 r., kiedy został pokonany przez Yoela Romero – od tamtego czasu z każdego starcia w oktagonie wychodzi niezwyciężony.
W ostatnim pojedynku z Uriah Hallem we wrześniu tego roku Brunson potrzebował tylko jednej rundy aby pokonać przeciwnika przez nokaut.

Ponadto tego wieczoru zobaczymy spotkanie Australijczyka Jake’a Matthewsa z Amerykaninem Andrew Holbrookiem. Będzie to starcie dwóch utalentowanych zawodników wagi lekkiej. Matthews stoczył w ramach UFC sześć walk, wychodząc zwycięsko z czterech z nich. Jego przeciwnik ma za sobą dwa pojedynki – zwycięstwo z Ramseyem Nijemem na UFC Fight Night w lipcu 2015 r. oraz porażkę z Joaquim Silvą podczas finału The Ultimate Fighter
w lipcu tego roku.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fanpage’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC Fight Night 101: Whittaker vs. Brunson w nocy z 26 na 27 listopada o 4:00

Powtórki: 27 i 28 listopada o 21:00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *