UFC chce zorganizować walkę Woodley vs Lombard – czekają na decyzję Woodleya

Dana White powiedział serwisowi UFC.com, że planują zorganizować walkę między Tyronem Woodley’em a Hectorem Lombardem.

Wszystko jednak zależy od tego, czy Tyrone Woodley (14-3 MMA, 4-2 UFC) zgodzi się na tę walkę. Hector Lombard (34-4-1 MMA, 3-2 UFC) wyraził już chęć walki, więc trzeba teraz czekać na krok ze strony Woodley’a, który na ostatniej gali UFC Fight Night 48 znokautował Dong Hyun Kim’a. Data tej walki również jest jeszcze niewiadoma.

„Dziwne w tym wszystkim jest to, że Woodley wyzwał do walki Matta Brown’a mimo, że jest od niego wyżej w rankingu. Chcemy jednak zorganizować pojedynek Woodley vs Lombard. Hector zgodził się na walkę i powiedział, że nie ma problemu by z nim zawalczył więc czekamy na odpowiedź ze strony Tyron’a,” powiedział Dana White.

Woodley wybrał już sobie kolejnego przeciwnika, którym miałby być Matt Brown, a walka między nimi miałaby się odbyć na tej samej gali co rewanż między Johny Hendricksem a Robbie Lawlerem do którego dojdzie w przyszłym roku.

„To będzie jedna z najlepszych walk w dywizji ponieważ ten gość nie chce odejść,” powiedział Woodley na temat walki z Brownem. „On jest jak pieprzony zombie. Jeśli więc chcecie zobaczyć tę walkę, zróbcie hałas w mediach społecznościowych.”

6 thoughts on “UFC chce zorganizować walkę Woodley vs Lombard – czekają na decyzję Woodleya

  1. Luma
    Brown dal dobra walke z Lawlerem . Jesli nawet taki atom jak Robbie go nie skonczyl to Woodley dostalby w pizde jak sie patrzy na pelnym dystansie albo skonczyl przez KO. Nokautowac mozna tez nogami i seriami cisow piescia. ” Nie ta liga ” tez raczej nie na miejscu. Jak najbardziej ta liga

  2. Sorry za double, czytalem na mmanews ciekawa wzmianke. Woodley rzekomo nie chce walki z Lombardem bo ten jest jego ziomem z klubu, z kolei Lombard chce ubic Woodley 'a bo ten jego zdaniem jest dwulicowym bucem. Tak White to skomentowal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.