UFC chce sprzedać całą dywizję muszą innej organizacji?

fightersonlymag.com

Na Twitterach amerykańskich dziennikarzy MMA zaczęły krążyć pogłoski o tym, że UFC ma zamiar sprzedać całą dywizję muszą wraz z jej mistrzem Demetriousem Johnsonem.

Według tych doniesień, UFC poszukuje innej organizacji, która byłaby chętna odkupić całą dywizję wraz z jej mistrzem. Mighty Mouse ma w ostatnim czasie problemy związane z UFC z którą wszedł w konflikt po tym jak odrzucił walkę z byłym mistrzem wagi koguciej T.J’em Dillashaw. Johnson stwierdził, że nie chce z nim walczyć, ponieważ Dillashaw nigdy nie walczył w dywizji muszej. Dodatkowo zaczął mocno krytykować organizację za jej podejście do dywizji muszej oraz do niego samego.

Demetrious Johnson oraz były mistrz wagi średniej Anderson Silva mają rekord największej ilości obronionych tytułów w liczbie 10 i Johnson przy okazji kolejnej walko może pobić ten rekord. Demetrious jest pierwszym i jedynym mistrzem dywizji muszej dzierżącym pas od 2012 roku.

W dywizji muszej UFC walczą m.in. tacy zawodnicy jak Joseph Benavidez, Henry Cejudo, Sergio Pettis, Ray Borg, Ian McCall i Brandon Moreno.

7 thoughts on “UFC chce sprzedać całą dywizję muszą innej organizacji?

  1. To jeden z wielu przykładów że UFC obecne przejęte przez Chińską grupę rozmienia się na drobne traci na poziomie sportowym utrzymuje pajaców pokroju Bisping ,Conor i wielu innych.Pozbywa się świetnych zawodników podpisuje niekorzystne umowy sponsorskie dla zawodników. Ręce zaciera Bellator który jest bardziej elastyczny i ma coraz bardziej naszpikowane bardzo dobrymi zawodnikami dywizje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *