UFC 94 – zawieszenia medyczne

Nevada State Athletic Commission ogłosiła dzisiaj pięciu zawieszonych zawodników po gali UFC 94; St. Pierre vs. Penn II.

Bj Penn, otrzymał zawieszenie lekarskie do 18 marca, z zakazem kontraktowania walki do 3 marca. Powodem zawieszenia jest zawieszenie walki przez lekarza w przerwie po czwartej rundzie pojedynku. Zawieszenie wydano z ostrożności o zdrowie zawodnika.

Thiago Silva, który został znokautowany przez Lyoto Machidę pod koniec 1 rundy został również zawieszony do 18 marca, oraz otrzymał zakaz kontraktowania walki do 3 marca. Powód taki sam jak BJ Penna, chodzi o ostrożność nad zdrowiem fightera po nokaucie.

Stefan Bonnar, który przegrał swoją walkę z Jonem Jonsem przez jednogłośną decyzję, został zawieszony do 3 marca, włącznie z zakazem kontraktowania walki do 22 lutego. Powodem zawieszenia jest rozcięcie jakiego doznał podczas walki.

Akihiro Gono zawieszony został z powodów ostrożności do dnia 3 marca, włącznie z zakazem kontraktowania walki do dnia 22 lutego. Gono został zawieszony za przegraną walkę przez jednogłośną decyzję z Jonem Fitchem. Powodem jest również ostrożność nad fighterem po porażce.

Chris Wilson, ostatni zawieszony po UFC 94. Chris przegrał walkę z Johnem Howardem, przez niejednogłośną decyzję. W walce jednak nabawił się złamania nosa. Wstępnie zawieszony jest do 31 lipca, włącznie z zakazem kontraktowania walk do 3 marca.

UFC 94 odbywało się w MGM Grand Arena, w Las Vegas. Obejrzało ją na żywo 14,885 ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *