UFC 93 – RELACJA LIVE !!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO RELACJI LIVE !!

PRELIMINARY CARD: 

NATE MOHR VS. DENNIS SIVER

Runda 1

Siver zaczyna kopnięciem na głowe i uderzeniami. Mohr odpowiada uderzeniami i zdobywa dosiad. Mohr wyrząda drobne obrażenia. Sedzia przerwał walkę i wznowił ja w stójce. Siver rozpoczyna agresywnie, ale wiele z tego nie wynika. Według naszej redakcji 10-9 dla Mohra.

Runda 2

Dość spokojny początkek drugiej rundy. Mohr zadaje uderzenia, a Siver odpowiada uderzeniami i kopnięciami. Tym razem to Siver bardziej zdominował runde. 10-9 dla niego wg. naszej redakcji.

Runda 3

Siver rozpoczyna agresywnie, aktywnie uderza. Siver próbuje przeniść walkę do parteru, ale Mohr dobrze broni. Obrotówka powala Mohra na mate, Siver zadaje ciosy, sędzia przerywa walkę.

Dennis Siver pok. Nate Mohr przez TKO (uderzenia) – Runda 3, 3:47. 

TOMASZ DRWAL VS. IVAN SERATI

Runda 1 

Serati próbuje obalenia, lecz Tomek bardzo dobrze broni się. Ivan próbuje poraz kolejny podobnej taktyki, lecz ponownie nieskutecznie. Drwal trafia bardzo mocną serię ciosów w szczękę Seratiego, i walka zostaje zatrzymana!!

Tomasz Drwal pok. Ivan Seratiprzez TKO, w 2:02; 1 rundy

ANTONIO MENDES VS. ERIC SCHAFER

Runda 1: 

Mendes zaczyna walkę low kickiem, ale Shafer szybko skraca dystans. Shafer obala przeciwnika, i zadaje kilka ciosów z dosiadu, Mendes próbuje bronić się przez trzymanie przeciwnika. Shafer cały czas uderza z dosiadu, wkońcu Mendes nie jest w stanie się bronić i mamy KONIEC WALKI!!

Eric Shafer pok. Antonio Mendes przez TKO, w 3:35, 1 rundy 

TOM EGAN VS. JOHN HATHAWAY

Runda 1

Hathaway zaczyna walkę slamem, i kontroluje przeciwnika z góry. Eganowi udaje się wstać. Hathaway natychmiastowo ponownie obala przeciwnika. Seria ciosów przez Johna, kilka z nich dochodzi do celu! Hathaway kontroluje przeciwnika, i cały czas uderza. MAMY KONIEC WALKI!!

John Hathaway pok. Tom Egan przez TKO – 1 runda, 4:36

ALEXANDRE BARROS VS. MARTIN KAMPMANN

1 runda

Walka rozpoczyna się powoli. Barroso zadaje nielegalne kopnięcie w krocze Kampmanna, walka zostaje przerwana. Kampmann ropczpoczna do kopnięcia i kolan w klinczu. Barros obala, ale Kampmann ratuje się duszeniem gilotynowym. Wg. naszej redakcji runde 10-9 zwyciężył Kampmann.

2 runda

Kampmann rozpoczyna runde od klinczu, przenosi walkę do parteru. Ground and Pound w wykonaniu Kampmanna i dosiad. Kampmann okłada ciosami Barros’a, który przekręca się na brzuch. Martin kontynuje zadawanie ciosu, sędzia przerywa walkę.

Martin Kampmann pok. Alexandre Barros przez TKO (uderzenia) — Round 2, 3:09 

MAIN CARD: 

MARCUS DAVIS VS. CHRIS LYTLE

Runda 1
Zaczynamy walkę. Fighterzy chodzą i rozpoznają się. Lytle uderza bardzo mocną kombinacją ciosów. Lytle zaczyna barzo mocnym ciosem, lecz Davis szybko wraca do siebie. Lytle uderza kilka low kicków. Trochę ciosów w klinczu, Davis trafił kilka niezłych ciosów w korpus Lytle’a. Zawodnicy cały czas wymieniają się ciosami. Davis ma lekkie rozcięcie pod okiem. Mamy koniec 1 rundy.

Runda 2
Lytle zaczyna mocnym ciosem, Davis ucieka i trzyma walkę na dystans. Lytle agresywnie atakuje przeciwnika!! Davis ucieka, i zaczyna walkę. Świetne kopnięcie w korpus Lytla, który pada po ciosie na ziemię. Zawodnik wstaje na nogi, i mamy kolejną wymianę ciosów w stójce. Świetna walka jak narazie. Lytle cały czas próbuje agresywnie uderzać przeciwnika. Davis trzyma dystans i co chwile go skraca wchodząc ciosami/kopnięciami w korpus. Cały czas zawodnicy walczą w stójce, i wymieniają się ciosami. Koniec rundy drugiej.

Runda 3
Zawodnicy przybijają rękawice i zaczynamy. Odrazu zawodnicy zaczynają od wymiany ciosów w stójce. Dwa dobre ciosy ze strony Davisa, ale Lytle zaraz odplaca się tym samym. Bardzo zacięta walka. Widać po twarzach zawodników, że ciosy są bardzo mocne. Cały czas wymieniają się ciosami. Mamy koniec świetnej walki.

Marcus Davis pok. Chris Lytle przez niejednogłosną decyzję  

ALAN BELCHER VS. DENIS KANG

1 runda

Zaczynamy walkę. Belcher czuje się chyba bardzo pewnie, ręce trzyma na dole. Denis Kang trafił dwa dobre ciosy w głowę Belchera. Kang obala Belchera!! Jest w gardzie Alana, teraz przechodzi do półgardy.Kang próbuje zajść za plecy Belchera, ale nie udaje się i wraca do gardy Alana. Zawodnicy wracają do stójki. Kang uderza bardzo mocno proste ciosy. Kang znowu obala Belchera i wchodzi w gardę. Alan Belcher trzyma Kanga, by ten nie mógł bić, ani przejść do lepszej pozycji. Kang próbuje trochę ground and pound, ale ciosy są słabej 'jakości’ kang przez chwilę próbował duszenia 'anakonda’ ale Belcher przechodzi do gardy. Kang wypracowuje sobie pozycję boczną , próbuje kimury, ale na marne. Kang uderza kolanami w tułów Alana i mamy koniec 1 rundy, która zdecydowanie należała do Denisa Kanga.

Runda 2
Zawodnicy wymieniają się ciosami, i przechodzą do klinczu. Wymiany kolan, Kang próbuje obalić Belchera, ale ten ucieka. kang ponownie uderza mocne ciosy, ale Belcher ma bardzo mocną szczękę.Kang wchodzi w nogi Belchera, i znów mamy walkę w gardzie, i obijanie Belchera. Kang trafia kilka ciosów, i próbuje zmienić pozycję. Jest w półgardzie Belchera. kang wstaje, i obija leżącego przeciwnika. Denis znów wchodzi do gardy Belchera, ale sędzia podnosi walkę do stójki. Belcher uderza mocny low kick, oraz próbuje różnego rodzaju kopnięć. Kang próbuje wejścia do parteru, ale Belcher łapie go w gilotyne i mamy koniec walki!!

Alan Belcher pok. Denis Kang przez duszenie gilotynowe w 4:36, 2 rundy
JEREMY HORN VS. ROUSIMAR PALHARES

Runda 1
Przybicie rękawic i zaczynamy walkę. Zawodnicy rozpoznają się, no i Palhares obala Hora, i jest w jego gardzie. Horn pracuje na sweepa, ale Palhares zachodzi za jego plecy i uderza mocne ciosy w głowę. Horn przechodzi na swoje plecy, i Palhares wchodzi w pozycję boczną, lecz szybko Palhares wraca do pozycji za plecy, cały czas uderza GnP. Zawodnicy zmieniają pozycję, Palhares wchodzi w gardę Horna. Palhares próbuje dźwigni na stopę, lecz nie udaje się, Horn z koleji próbował duszenia trójkątnego, bez skutku. palhares cały czas kontroluje walkę, wchodzi za pplecy Horna, i cały czas uderza mocne ciosy. Palhares znacznie przeważa w walce co chwile zmienia pozycję, zasiaa za plecy, pozycje boczne etc. Koniec 1 rundy

Runda 2
Horn zaczyna low kickiem, lecz Palhares łapie Jeremego i bardzo slamuje o matę. palhares znowu zachodzi za plecy Horna, i cały czas obija przeciwnika. Jeremy wchodzi w gardę Palharesa, i ma dosiad. Trzyma także trójkat z dosiadu, ktory trzyma rękoma. Horn traci uchwyt, ale cały czas ma dosiad. Palhares wychodzi z dosiadu i zawodnicy wracają do stójki. Palhares próbuje kopnięcia w głowę, zawodnicy cały czas próbują wymiany ciosów, mało z nich dochodzi do celu. Palhares obala Horna, i jest w jego gardzie. Horn próbował duszenia trójkątnego, lecz Palhares ucieka, i przechodzi do półgardy. Koniec 2 rundy.

Runda 3
Palhares przechodzi za plecy Horna, i wykonuje piękny suplex, wchodzi na Horna, i szybko zmienia pozycję i wchodzi za plecy Jeremego. Palhares całkowicie kontroluje walkę w parterze. Horn wstaje, Palhares próbuje wejścia w nogi, i za drugim razem udaje się. Palhares znowu w gardzie Horna. No i przejście za plecy Horna i obijanie przeciwnika. Jeremy wstaje, ale na krótko, ponieważ Palhares po raz kolejny obala przeciwnika. Palhares uderza łokciami w parterze. Sędzia podnosi walkę do stójki. Kopnięcie w głowę ze strony Horna, lecz Palhares znowu obala Horna. mamy koniec walki, i czekamy na decyzję sędziów.

Rousimar Palhares pok. Jeremy Horn przez jednogłośną decyzję sędziów 

MARK COLEMAN VS. MAURICIO „SHOGUN” RUA

Runda 1
Shogun zaczyna low kickiem, i kolanem w głowę, Mark obala Shoguna i zaczyna GnP. Shogun na plecach ale już wstaje na nogi. Coleman trzyma Shoguna przy klatce, wchodzi w gardę Shoguna, Mauricio szuka dźwigni. Zawodnicy wstają Shogun próbuje uderzeń kolanami, i znowu znajduje się na plecach, a Mark jest w jego gardzie. Shogun cały czas szuka dźwigni z pleców. Shogun wstaje i obala Marka, przechodzi do pozycji bocznej. Zawodnicy wstają na nogi, Shogun uderza low kick, Mark stara odpłacać się ciosami sierpowymi. Shogun cały czas uderza kolana, i obala marka. Shogun nokautuje Marka, ale Coleman broni się chwytając nogę Shoguna. Zawodnicy wymieniają serię ciosów, Coleman wygląda na bardzo zmęczonego. Koniec 1 rundy!

Runda 2
Shogun kopie mocne low kicki, jest bardzo zrelaxowany, Coleman próbuje odpłacać się ciosami, i obala Shoguna. Shogun wstaje, lecz Mark bardzo dobrze klinczuje, i nie pozwala na wiele Shogunowi. Coleman próbuje cały czas uderzać sierpy, Shogun także. Zawodnicy wymieniają ciosy, a także walczą w klinczu. Obaj wyglądają na zmęczonych. Shogun uderza kolanami, lecz Coleman obala go i jest w gardzie Mauricio. Shogun próbuje omoplaty, lecz Mark mocno trzyma rękę przy sobie. Mamy koniec rundy 2.

Runda 3
Mark próbuje znowu proste ciosy, Shogun odpowiada próbą kolan. Mark trzyma nogę Shoguna, chce obalać, i udało się. Shogun jest na plecach, Mark w jego gardzie. Obaj zawodnicy naprawdę mocno zmęczeni. Mark uderza GnP, jest w półgardzie Shoguna. Cały czas uderza GnP. Shogun próbuje dźwigni na stopę, Mark jest w niebezpieczeństwie, wychodzi z próby dźwigni!! Mark za plecami Shoguna, cały czas obija brazylijczyka. Mark za plecami Shoguna, obija cały czas przeciwnika, obaj naprawdę bardzo zmęczeni. Shogun próbuje wstać, i udaje się. Uderzył kolanem marka, gdy ten klęczał, i dostał ostrzeżenie. lecz niesłusznie, bo cios był w korpus, a nie głowę. Zawodnicy wymieniają się ciosami w stójce, Shogun nokautuje Marka, lecz sędzia chyba za szybko zainterweniował.

Mauricio Shogun Rua pok. Mark Coleman przez TKO Runda 3, 4:36. 
DAN HENDERSON VS. RICH FRANKLIN
Runda 1
Potezny prawy Hendersona potem middle kick potkniecie ale Hendo z góry w pol gardzie
Rich proboje się skrecac
Henderson bardzo silny przypiera franklina do klatki.
Franklin wstaje na kolana ale hendo zachodzi go .
Franklin proboje wstac Hendo go powstrzymuje Franklin ucieka do stojki
Middle kick z strony franklina teraz kopniak od hendersona i potkniecie franklina. Ladny podbrodkowy hendo Kilka kopniec z obu stron. Proba supermen punch ze strony franklina. Dobra kombinacja franklina lewy prawy Kolejny potezny prawy Hendo Franklin Krwawi z głowy Dobra wymiana Franklin proboje obalic ale nie daje rady Henderson oddych ciezko Znowu dobra wymiana i koniec rundy Hendo się usmiecha Bardzo dobra walka Duze rozciecie a nawet 2 Jedne nie opodal skroni 2 cm To zderzenie glowami spowodowało to Mocno krwawi Henderson wlasnie za to przeprosil po 1 rundzie na delikatna przewage hendo

 Runda 2
Kilka prostych franklina żaden nie dochodzi
Dan szuka chyba takedowna
Wymiana dan rpze do przodu uderzenia kopniecia
Proba obalenia z obu stron
Dobre kopniecia ze strony franklina
Teraz troszke nudy delikatnie krwawi rich
Hendo proboje się zblizyc by obalic dobra obrona franklina wyprowadza kolano
I henderson obalil richa
Hendo w gardzie franklina
Franklin neutralizuje hendo
Rich krwawi
Walka przy klatce franklin stara się rzpekrecic uzywajac klatki do balachy ale nie udaje mu się
Hendo proboje uderzac z pol gardy
Powrót do gardy
Łokieć z strony Hendo
Odpycha twarz franklina uderzenie wstaje na nogi i uderza koniec 2 rundy

 Runda 3

3 i ostatnia runda
dobra wymiana obojga
dobry lewy franklina teraz low kick.
hendo stara się obalic i obalil znowu w gardzie
Franklin stara się skrecac hendo przyparl go do siatki.
Hendo musi uwazac.
Rich uderza z dołu 3 ciosy
Hendo stara się obejsc garde
Frankil wraca na nogi hendo na kolanach
\Franklin z gory hendo na brzuchu kilka cisosow oboje wstaja
Napiera Franklin
Henderson wykonczony
Walka w klinczu kilka kolan franklina
Hendo wyczerpany Franklin ma wiecej energi
To on atakuje dobre ciosy
Dobry lewy prosty teraz middle kick
Walka w klinczu hendo przyparty do siatki
Proboje obalic ale franklin jest czujny i nastepnie wyprowadza kolano.
Hemderson broni się tylko middle kick i się poslizgnol franklin zadal 2-3 ciosy na glowe
Henderson przez przypadek uderzajac wsadzil palca w oko Franklina nie było to specjalne chcial go odepchnac reka nie ciekawie to wygladalo Franklin kleka oko franklina jest czerwone.
Dostał 2 minuty jezsce na odpoczecie
Nieciekawa sytuacja.
Zostało tylko 37 sekund walki.
Wznowiono walke uscisk dloni i znowu walka
Hendo odpoczol troche ale franklin swiezszy
15 sekund do konca walki
10 sekund henderson ucieka.
Dobra wymiana na koniec.
3 runda minimalnie dla franklina albo na remis Koniec walki
Franklin podnosi ręce czuje się wygranym.
Henderson również podnosi ręce.
Wg. Nas wygrał Henderson
29-28 dla hendo
30-27 franklin
29-28 dla hendersona
Split decision
Nie wiem jaka walke ogladal 2 sędzia ale tak jak przewidywalimy wygrał Hendo dzieki obaleniom
Hendo wygrywajac walke zostanie trenerem w kolejnym tufie usa vs UK zostanie trenerem USA

8 thoughts on “UFC 93 – RELACJA LIVE !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *