UFC 92 „THE ULTIMATE” Kolejne walki

The Ultimate Fighting Championship zbiera mocny skład na 27 grudnia.  Będzie to gala sylwestrowa jedna z lepszych jakie UFC pokazało.  Do wcześniej zapowiedzianych walk czyli – Antonio Rodrigo Nogueira vs. Frank Mir, Forrest Griffin vs. Rashad Evans i Wanderlei Silva vs. Quinton „Rampage” Jackson – dodano kilka walk, które można zobaczyć poniżej.

 

Do pay-per-view dodano Finaliste Ultimate Fighter 7 sezonu C.B. Dollaway. Który przegrał z Amir Sadollah w finale, Dollaway powrócił do gry po zwycięztwie nad Jesse Taylor na UFC Fight Night 14. Zmierzy się on z Mike Massenzio.

 

Zobaczymy również 2 „cięzkich fighterów”  Cheick Kongo stanie do walki z Mustapha Al-Turk. Mistrzem Cage Rage,

 

Na UFC 92 zobaczymy również Matta Hamill’a który swą ostatnio walkę przegrał z Richem Franklinem, stanie naprzeciw byłemu zawodnikowi IFL  Reese Andy. Middleweights Yushin Okami i Dean Lister zmierzą się w walce o prawo do tytułu. Japoński fighter Ryo Chonan stanie naprzeciw kolejnego byłego zawodnika IFL czyli z Bradem Blackburnem. Heavyweights Antoni Hardonk oraz debiutant w UFC Mark Burch zmierzą się, jak również 2 dużych zawodników Pat Barry i Dan Evensen.

 

UFC 92 „The Ultimate”odbędzie się 27 Grudnia w MGM GRAND GARDEN AREA w Las Vegas.

3 thoughts on “UFC 92 „THE ULTIMATE” Kolejne walki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *