UFC 227: Dillashaw vs. Garbrandt II – bonusy i konferencja

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Czterech zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50 000 dolarów.

Najlepszą walką wieczoru uznano walkę Demetriousa Johnsona z Henrym Cejudo. W pojedynku o pas wagi muszej nie brakowało akcji przez niemal cały pojedynek. Mistrz dominował w stójce podczas gdy pretendent polował na obalenia i kontrolował pojedynek w parterze. Po pięciu rundach sędziowie nie byli zgodni orzekając wygraną Cejudo.

Bonusy za najlepsze występy gali trafiły do T.J. Dillashawa oraz Renato Moicano. Mistrz wagi koguciej potwierdził swoją dominację pokonując Cody’ego Garbrandta po krótkim, ale niezwykle efektownym pojedynku. Również Moicano skończył swoje starcie w I rundzie, Brazylijczyk duszeniem zza pleców poddał Cuba Swansona.

Poniżej video z pogalowej konferencji.

2 thoughts on “UFC 227: Dillashaw vs. Garbrandt II – bonusy i konferencja

  1. Gala mnie jakos rozbila. Walka wieczoru ok. Ale krotka. Cody psychocznie spiety. Rece w dol i hurraa. Na wlasne zyczenie ko. Cejudo wylapal kopy i wykluczyl bron DJ. Nieznacznie ale wygral ostatnie 3 rd.

  2. Ale najbardziej rozbila mnie walka Cuba z brazylijczykiem – z 15-20kg wiekszym!! Przegiecie. Nie wspomne o faceoff Wood vs Till. Takie zestawienia to pomylka. Jak tego nie rozwiaza, to ktos umrze. Till wniosl dzis ponad 100kg. Wood ponizej 90. 15-20kg roznicy. Nieporozumienie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *