UFC 220 w Polsacie Sport. Polska stacja będzie transmitować gale amerykańskiej federacji do 2020 roku!

Poznaliśmy stację telewizyjną, która będzie transmitować gale UFC w Polsce.

Świetna wiadomość dla polskich fanów amerykańskiej organizacji. Poznaliśmy stację telewizyjną, która przez najbliższe trzy lata transmitować będzie gale UFC na terenie Polski. Stacją tą, jest Polsat Sport, który pokaże wszystkie gale największej organizacji MMA na świecie.

Pierwszym wydarzeniem transmitowanym w Polsacie Sport, będzie gala UFC 220: Miocic vs. Ngannou, która odbędzie się podczas dzisiejszej nocy w Bostonie. Transmisja rozpocznie się od godziny 4:00. Poznaliśmy również komentatorów, którzy odpowiadać będą za galę UFC 220, będą to: Łukasz Jurkowski oraz Andrzej Janisz.

_____________________________________________________________________________

UFC® oraz Polsat podpisali umowę o transmisji wszystkich gal UFC na żywo w Polsce. Fani mieszanych sztuk walki będą mogli oglądać wszystkie materiały UFC przez następne trzy lata na kanałach Polsatu.

Grupa Polsat, największa grupa medialna w Polsce, posiadająca 3,5 miliona klientów w swojej platformie cyfrowej, Cyfrowy Polsat, podpisała umowę wyłączności na transmisję gal UFC, największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki. Dzięki temu trzyletniemu kontraktowi, widzowie Polsatu będą mieli szansę, aby oglądać każdą galę UFC na żywo, a także ponad 150 godzin dodatkowych programów. Materiały z UFC będą głównie transmitowane na kanałach Polsat Sport oraz Polsat Sport Fight.

David Shaw, Dyrektor UFC ds. Współpracy zagranicznej oraz treści skomentował: „Polsat jest domem dla wielu czołowych organizacji sportowych i jesteśmy podekscytowani, że będziemy z nimi współpracować w Polsce. Czekamy z niecierpliwością, aby rozpocząć pracę z grupą Polsat nad budowaniem marki UFC w Polsce oraz aby polscy fani byli bliżej akcji niż kiedykolwiek przedtem.”

Marian Kmita, Szef Sportu w Polsacie dodał: „Jest nam niezmiernie miło rozpocząć tę długoterminową współpracę z UFC. Nasi widzowie i fani mieszanych sztuk walki będą mieli wspaniałą szansę, aby przez najbliższe trzy lata oglądać na żywo na kanałach Polsatu wszystkie gale UFC, na których między innymi będzie walczyła polska mistrzyni Joanna Jędrzejczyk.”

W UFC obecnie walczy 12 polskich zawodników, między innymi jedna z największych gwiazd UFC, była mistrzyni UFC w kategorii słomkowej oraz pretendentka numer 1, Joanna Jędrzejczyk. Widzowie Polsatu będą mogli śledzić wchodzących do Oktagonu® swoich miejscowych bohaterów: Karolinę Kowalkiewicz, Jana Błachowicza, Marcina Tyburę oraz Krzysztofa Jotkę.

Umowa zacznie obowiązywać od tego weekendu, kiedy to widzowie Polsatu będą mogli obejrzeć galę UFC 220: MIOCIC vs. NGANNOU. Transmisja rozpocznie się o 4:00, 21 stycznia na Polsacie Sport. Kolejną galą, na którą czekają fani będzie UFC FIGHT NIGHT®: JACRE vs. BRUNSON 2 w niedzielę, 28 stycznia, a następne w kolejnych tygodniach.

Informacja prasowa

12 thoughts on “UFC 220 w Polsacie Sport. Polska stacja będzie transmitować gale amerykańskiej federacji do 2020 roku!

  1. mustela no niestety nie lubie :D. Szczególnie jak sa wywiady z zawodnikami a oni sobie miedzy sobą coś mówią a nie tłumaczą zawodnika :D.
    Moge wyjść na czepialskiego, rozpieszczonego ale lubiałem w extreme sport tą możliwość zmiany.
    Ale trzeba sie cieszyć z tego co mamy 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *