UFC 208 Holm vs. de Randamie na Extreme Sports Channel

Podczas nadchodzącej gali UFC 208 będziemy świadkami historycznego wydarzenia z udziałem Holly Holm oraz Germaine de Randamie, które jako pierwsze zawodniczki UFC zmierzą się w walce o pas kobiecej kategorii piórkowej. Kibiców zelektryzują ponadto starcia powracającego weterana Andersona Silvy, który zmierzy się z Derekiem Brunsonem oraz aspirującego do walki o pas w kategorii średniej Ronaldo Souzy z Timem Boetschem. Podczas gali będziemy mieli także możliwość obejrzenia walk Glover Teixeira vs. Jared Cannonier oraz Jim Miller vs. Dustin Poirier. Na transmisję zapraszamy w nocy z 11 na 12 lutego o godz. 4:00.

W walce wieczoru naprzeciw siebie staną dwie utytułowane sportsmenki, które osiągały światowe sukcesy w boksie – Holly Holm, i w boksie tajskim oraz kick boxingu – Germaine de Randamie. Walki Holm w UFC to istny rollercoaster – po tym jak w listopadzie 2015 roku, na oczach rekordowej publiczności spektakularnie znokautowała Rondę Rousey i zdobyła pas w kategorii koguciej, już w marcu 2016 roku straciła go na rzecz Mieshy Tate, by następnie w lipcu 2016 roku, po bezbarwnej walce ulec Valentinie Shevchenko. De Randamie, wysoka i bardzo niewygodna dla swoich oponentek Holenderka, która słynie z wyjątkowo mocnego ciosu, jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu w UFC. Na Brooklynie podczas UFC 208 zawodniczki spotkają się w nowej dywizji piórkowej, by stoczyć walkę o mistrzostwo w tej kategorii. Holm zapowiada zdobycie dwóch pasów: w kategorii piórkowej, a następnie w koguciej. Czy walka z faworyzowaną de Randamie przybliży ją do wymarzonego celu?

Podczas gali zobaczymy także walkę legendarnego Brazylijczyka Andersona Silvy z Derekiem Brunsonem. 41-letni Silva, były posiadacz pasa w wadze średniej, który obronił dziesięć razy z rzędu, staje przed szansą odbudowania swojej pozycji w dywizji w walce z Derekiem Brunsonem. 33-letni Amerykanin słynie z niesłychanej agresji, a obaj zawodnicy mają bardzo wysoki poziom umiejętności bokserskich – czy ta walka zakończy się efektownym nokautem?

W oktagonie zmierzą się także Ronaldo Souza z Timem Boetschem. Czy mistrzowskie umiejętności parterowe Ronaldo pozwolą mu wygrać z solidnym i będącym na zwycięskiej ścieżce Timem i w rezultacie dostać upragnioną walkę o mistrzowski pas?

Niesamowicie interesująco zapowiada się również pojedynek Glovera Teixeiry z Jaredem Cannonierem. Będzie to starcie kondycji i technik bokserskich Jareda z ogromnym doświadczeniem w oktagonie Glovera. Z kolei bój Jima Millera z Dustinem Poirierem to rywalizacja dwóch mańkutów. Miller stoczy czwartą walkę w ciągu ośmiu miesięcy, a dla Poiriera będzie to powrót bo ciężkim nokaucie.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fanpage’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC 208: HOLM vs. DE RANDAMIE w nocy z 11 na 12 lutego o 4:00.

Powtórki: 12 lutego o 21:00, 14 lutego o 22:10 i 17 lutego o 22:00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *