UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 – bonusy

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

4 zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50 000 dolarów.

Najlepszą walką wieczoru uznano starcie Nate’a Diaza z Conorem McGregorem. Starcie zakontraktowane w limicie wagi półśredniej było wyrównanym bojem, początkowo dominował Irlandczyk, później stery pojedynku przejął Diaz, który mocną presją i przewagą kondycyjną napsuł rywalowi sporo krwi. Po 25 minutach walki dwóch sędziów wypunktowało wygraną Notoriousa i dlatego to właśnie McGregor mógł się cieszyć z wygranej.

Dla Diaza dzisiejszy pogalowy bonus jest piętnastym w jego karierze co stawia go na czele listy zawodników z największą ilością takich nagród.

Bonusy za najlepsze występy gali trafiły do Donalda Cerrone i Anthony’ego Johnsona. W swoich pojedynkach Amerykanie nokautowali odpowiednio: Ricka Story’ego i Glovera Teixeirę.

Kowboj w płaszczyźnie kickbokserskiej kompletnie zdominował boksersko nastawionego rywala i dzięki mocnym kopnięciom trzymał go na dystans, zakończenie walki przyszło po siedmiu minutach boju kiedy Donald trafił mocnym wysokim kopnięciem, po którym Story nie miał już ochoty walczyć.

Rumble potrzebował jedynie trzynaście sekund i jednego uderzenia by pokonać swojego rywala. Dla Anthony’ego to szesnasta w karierze wygrana przez nokaut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *