UFC 199: Rockhold vs. Bisping 2 na Extreme Sports Channel

UFC Fight Night ROCKHOLD vs. BISPING 2

W nocy z 4 na 5 czerwca o 4:00 widzowie Extreme Sports Channel będą mogli zobaczyć rewanż Luke’a Rockholda i Michaela Bispinga. Zawodnicy zawalczą o pas w wadze średniej. Ponadto na karcie głównej odbędą się starcia: Cruz vs. Faber, Poirier vs. Green, Holloway vs. LamasHenderson vs. Lombard.

Rockhold i Bisping stoczyli główną walkę w trakcie gali UFC Fight Night 55 w 2014 roku. Wtedy przegrał Bisping, który teraz będzie miał wreszcie szansę na rewanż. Luke Rockhold jest aktualnym mistrzem w wadze średniej od czasu zwycięstwa z Weidmanem w grudniu 2015 roku. Dla Bispinga, mimo wieloletniej kariery w UFC (należy on do federacji do 2006 roku), będzie to pierwsza walka o mistrzostwo.

W najbliższy weekend dowiemy się także, czy Dominickowi Cruzowi uda się zachować pas UFC w wadze koguciej. Będzie mu go próbował odebrać Kalifornijczyk Urijah Faber. Cruz swoją przygodę z UFC rozpoczął w 2011 roku właśnie od walki z Faberem. Wtedy udało mu się zwyciężyć. Jaki będzie układ sił po blisko pięciu latach od tamtej walki? Wszystko wyjaśni się w nocy z soboty na niedzielę.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fan page’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC 199: ROCKHOLD vs. BISPING 2 już 5 czerwca o 4:00.

Powtórki 5 czerwca o 21:00, 7 czerwca o 21:00 i 9 czerwca o 22:00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *