UFC 154 do obejrzenia na żywo w kinach

Już niespełna miesiąc dzieli nas od wielkiego powrotu GSP do oktagonu najpotężniejszej federacji MMA na świecie. Specjalnie na tę okazję działacze UFC podpisali umowę z Fathom Events, co oznacza, że kibice w USA będą mogli obejrzeć galę UFC 154 w 350 kinach w całym kraju.

„To jedna z największych walk w tym roku. Georges St-Pierre stoczy prawdopodobnie najważniejszy pojedynek w swoim życiu. GSP nie walczył przez wiele miesięcy. Tymczasem Carlos Condit może pochwalić się masą sukcesów w kategorii 170 funtów. Czeka nas więc poważna walka. 17 listopada fani będą mogli zobaczyć bój mistrza z tymczasowym mistrzem w wybranych kinach w całym kraju, by przekonać się kto zostanie niekwestionowanie najlepszym zawodnikiem dywizji półśredniej.” – skomentował Dana White na łamach oficjalnej strony UFC.

To piąta gala UFC która można będzie zobaczyć w kinach. Wcześniej testowano ten pomysł podczas eventów nr 111, 115 i 121. Na szerszą skalę wprowadzono do kin transmisję UFC 143, którą można było śledzić w technologii 3D.

4 thoughts on “UFC 154 do obejrzenia na żywo w kinach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *