UFC 150 – wyniki + bonusy

Wyniki gali w Denver oraz bonusy za walkę, nokaut i poddanie wieczoru.

Walka o tytuł mistrza wagi lekkiej
155 lbs.: Ben Henderson pok. Frankie Edgar – niejednogłośna decyzja

Transmisja w systemie Pay-Per-Viev
155 lbs.: Donald Cerrone pok. Melvin Guillard – KO (head kick i uderzenie), runda 1 (1:16)
185 lbs.: Jake Shields pok. Ed Herman – jednogłośna decyzja
185 lbs.: Yushin Okami pok. Buddy Roberts – TKO (uderzenia w parterze), runda 2 (3:09)
145 lbs.: Max Holloway pok. Justin Lawrence – TKO (uderzenia), runda 2 (4:49)

Transmisja na kanale FX
145 lbs.: Dennis Bermudez pok. Tom Hayden – poddanie (gilotyna), runda 1 (4:43)
185 lbs.: Michael Kuiper pok. Jared Hamman – TKO (uderzenia), runda 2 (2:16)
135 lbs.: Erik Perez pok. Ken Stone – TKO (uderzenia w parterze), runda 1 (0:17)
135 lbs.: Chico Camus pok. Dustin Pague – jednogłośna decyzja

Transmisja na Facebook
145 lbs.: Nik Lentz pok. Eiji Mitsuoka – TKO (uderzenia), runda 1 (3:45)

Bonusy w wysokości $60,000 otrzymali
Walka wieczoru: Donald Cerrone vs. Melvin Guillard
KO wieczoru: Donald Cerrone
Poddanie wieczoru: Dennis Bermudez

13 thoughts on “UFC 150 – wyniki + bonusy

 1. Co to za komentatorzy tragedia jeżeli oni widzieli minimalne zwycięstwo Jake Shieldsa to chyba lepiej cygankę zatrudnić a to samo powie zero pojęcia o zasadach punktacji ,Edgar oszukany ale tak jest jak dąży się do decyzji .

 2. Mike człowieku nie chodzi mi elokwencje czy jakąś retorykę. Juras też nie jest komentatorem zawodowym i idzie mu nieporównywalnie lepiej. TO nie tylko moja opinia. Okniński gadał zwyczajnie głupoty i totalnie od rzeczy. Drugi komentator mu przerywał bo nie byłby słychać nawet tego co zawodnicy mają do powiedzenia po walce. Jak Edgar trzymał Bena przy ziemi to wołał, że chyba będzie poddanie, już koniec a do poddania było dalej niż kiedy zawodnicy stoją 2 metry od siebie. Roya jonesa jr wywalili z telewizji (też komentował) bo mu nie szło a jakim jest autorytetem? A w Orange sport ma komentować Okniński bo trochę potrenował?

 3. mina Edgara po ogłoszeniu werdyktu – bezcenna
  dobra – a tak na serio to rzeczywiście starcie było ciekawe, bo w statystykach dominował Ben (oprócz kontroli w parterze) , z kolei wydawało sie że Edgar ma więcej punchów, kicków itp 🙂
  Okniński – żenada (przypomniało mi się jak podczas wywiadu powiedział – Damian i Grabowski są to zawodnicy najwyższej klasy)

 4. Po pierwsze – Janisz i Juras wracajcie!! Pleeeeaaaseeee!!! Tak na serio to mam nadzieję, że to był jednorazowy wybryk Orange Sport, bo tego po protu nie dało się słuchać.
  Sama gala nie najgorsza, ale Frankie został wydymany bez mydła. Martwi mnie, że zaczyna to wyglądać jak w boksie czytaj dziwne decyzje sędziów. Ponadto coraz częściej króluje „taktyka” w postaci punktowania bez nadmiernej siły czy możliwości wyrządzenia krzywdy przeciwnikowi. Tak jak w walce Condit-Diaz – 30 low kicków, nawet nie mocnych, tańczenie do tyłu i mamy przewagę w ciosach. Ludzie to nie jest szermierka! Tutaj jeden prawy sierp w twarz po którym gość upada i dochodzi do siebie pół rundy waży więcej niż 10 podcięć Hendersona! Frankie dominował, kontrolował przeciwnika w gardzie i parterze, wygrał tą walkę. Jeśli rolą sędziów ma być zliczanie uderzeń to dajmy im maszynki jak w boksie amatorskim, będzie jeszcze zabawniej. Żenada.

 5. Aha, jeszcze jedno – szacun dla Kowboja! To się nazywa doświadczenie. Nikt kto nie dostał porządnie w tytę tak, że ziemia fruwa pod nogami, a wszystkie ciała niebieskie przed oczami nie wie jak trudno jest w takiej chwili w ogóle ustać, a co dopiero przetrwać pod gradem ciosów i jeszcze znokautować przeciwnika. Klasa.

 6. Powiem jeszcze tylko tyle chcesz wygrać ,nie pozostawiaj decyzji sędziom powinien o tym wiedzieć Edgar poznał smak goryczy porażki .Podobna sytuacja była w pierwszej walce PEN – Edgar ,ja jestem tego zdania że mistrza trzeba pobić a walka wyrównana o pas ,mistrz pozostaje ten sam nie ryzykował Edgar i się przejechał .

 7. Komentarz, który usłyszałem podczas tej gali był… żenujący, okropny i śmiało mogę powiedzieć, że jeśli podczas następnej gali usłyszę tych panów to podziękuję…

  co się stało z panami janiszem i jurkowskim? tego pierwszego w ostatnim czasie coraz mniej było słychać w orange sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.