UFC 147: Chael Sonnen nie zasłużył na rewanż

Anderson Silva w wywiadzie dla SportTV odniósł się do rewanżowej walki z Chaelem Sonnenem

„On jest opętany przez demona, taka jest prawda.  Jest sportowcem, który miał problem z narkotykami. On nie respektuje reguł ani nie respektuje naszego kraju. Co on sobą reprezentuje ? Nic.

Szanuję decyzję promotorów walki i właściciel gali, ale w mojej opinii on nie powinien dostać ponownej szansy na walkę ze mną, ale nie mi o tym decydować. Przygotuje się do tej walki tak samo dobrze jak do każdej innej.

Ten gość jest skomplikowany, ma poważne problemy z sobą. Media poświęcają mu zbyt wiele uwagi.”

9 thoughts on “UFC 147: Chael Sonnen nie zasłużył na rewanż

  1. Jesli sonnen nie zasłuzył na rewanrz to kto ?? Nikt nie był tak blisko pokonania silvy w UFC.Anderson juz mogłby przestac srac po gaciach i przyjac walka ktora chca wszyscy fani MMA zobaczyc.

  2. Nawet jeśli sonnen teraz wygra to to i tak silva zasługuje na większy szacunek bo był mistrzem przez 5 lat i jest legendą moim zdaniem większą niż sam Wand.Jeśli chodzi o Sonnena to podoba mi się to że ma dobre poglądy polityczne(nie te w stosunku do brazyli)jest Republikanem.

  3. ja pier.. tu chodzi o walke ja nie kto co,kogo lubi.
    Silva nie mial prawie nic do powiedzenia w walce. Sonnen znalazl na niego sposob, ktory zrealizowal.
    Sra sie, bo wie ze jest slabszym zawodnikiem;p

  4. Mam nadzieje ze Sonnen spusci porzadne manto Silvie, najlepiej jakby urwal my leb przy pępku:) mowicie o szacunku do innych narodowosci itp, to jak nazwiecie to, ze Silva walczy od lat w UFC, w Stanach a nawet nie potrafi kilku zdan po angielsku sklecic w kraju, ktory go karmi (i to calkiem dobrze)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *