UFC 132: B.J. Penn vs. Jon Fitch 2, oraz Evan Dunham vs. George Sotiropoulos

B.J. Penn i Jon Fitch niedawno zremisowali ze sobą na UFC 127, a wygląda na to, że dojdzie do natychmiastowego rewanżu. UFC ogłosiło, że para jest ustawiona do walki na UFC 132, które planowane jest na 2 lipca. Z oficjalnej strony możemy wyczytać:

Plotki o odejściu z MMA „The Prodigy”  były wielce przesadzone. Dana White potwierdził dziś, że B.J. Penn i Fitch wyrazili słowną zgodę na rewanż na UFC 132.

Dwójka „fighter’ów” po raz pierwszy spotkała się na UFC 127, w walce o miano pretendenta do tytułu, która ostatecznie zakończyła się remisem. „Obydwaj zawodnicy tym razem nie zamierzają pozostawić wyniku walki w rękach sędziów” , powiedział White.

Do karty dodano również pojedynek Evana Dunhama z Georgem Sotiropoulosem. Są to dwaj ekscytujący zawodnicy, którzy obaj chcą z powrotem liczyć się w stawce.

Tak w obecnej chwili prezentuje się rozpiska UFC 132:
– B.J. Penn vs. Jon Fitch
– Evan Dunham vs. George Sotiropoulos
– Melvin Guillard vs. Shane Roller

4 thoughts on “UFC 132: B.J. Penn vs. Jon Fitch 2, oraz Evan Dunham vs. George Sotiropoulos

  1. penn nie zamierzal tez za pierwszym razem zostawic walki w rekach sedziow ale byl za slaby by skonczyc fitcha
    teraz pewnie sie to nie zmieni a fitch jak to fitch znowu bedzie szedl po decyzje …

  2. No i dobrze, że panowie znów się spotkają. W takich sytuacjach jak remis gdy stawka jest wysoka (w tym przypadku szansa na titleshota) rewanż powinien być jak najszybciej. Stawiam na decyzję, hihi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *