UFC 125: Frankie Edgar vs Gray Maynard

(mmamania.com)

Wiedzieliśmy, że to w końcu nadejdzie.

Frankie Edgar vs. Gray Maynard 2 odbędzie się na UFC 125 w Nowy Rok i będzie to walka o pas mistrzowski.

Edgar zszokował świat, pokonując ponownie BJ Penna na UFC 118, umacniając się na pozycji niekwestionowanego mistrza wagi lekkiej UFC. W swoim rekordzie ma tylko jedną porażkę, zgadnijcie z kim? Z Grayem Maynardem – przegrał z nim jednogłośną decyzją na UFC Fight Night 13 w 2008 roku.

Maynard zasłużył sobie na walkę o pas tej samej nocy, gdy Edgar zdominował Penna. Na UFC 118 „The Bully” pokonał na punkty Kenny’ego Floriana. Obecnie Maynard pozostaje niepokonany z dorobkiem 10-0.

Spekulacje „kto będzie lepszy” czas zacząć 🙂

8 thoughts on “UFC 125: Frankie Edgar vs Gray Maynard

  1. Maynard juz raz wygral z Edgarem. Tylko kwestia czy starczy mu pary na 5 rund. Edgar jest mniejszy i slabszy fizycznie, watpie by byl w stanie znokautowac, wiec przy zalozeniu, ze maja zblizone umiejetnosci zapasniczne, to Maynard bedzie zmierzal do decyzji przez dominacje, pytanie tylko czy po trzech rundach nie okaze sie, ze Edgar zachowal tyle energii by odwrocic role, chociaz jezeli bedzie mial 3 rundy w plecy to juz tego nie odrobi. Edgar jako mistrz, ktory dwukrotnie pobil BJ’a bedzie pewnie faworytem, wiec licze, ze kursy na Maynarda beda zachecajace 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *