Konferencja Dany: UFC 103 i więcej

Tito i Dana

Na konferencji prasowej, którą Dana White zwołał na dziś w celu ogłoszenia ważnych wieści (o kontrakcie Fedora z UFC, który jak wiadomo nie doszedł do skutku) poinformowano i kilku dość ważnych wydarzeniach.

1. Na UFC 103 odbędzie walka Richa Franklina z Vitorem Belfortem. Konsekwencją tego ruchu będzie za pewnie walka Andersona Silvy z Danem Hendersonem o tytuł w wadze średniej. Oczywiście jednocześnie przesuwa to pojedynek zwycięzcy pojedynku Maia vs Marquardt o pas.

2. Tito Ortiz wraca do UFC. Prawdopodobnym przeciwnikiem będzie  Mark Coleman.

3.  Po upadku Setanta Sport UFC na Wyspach będzie transmitować ESPN UK.

4. W 2010 UFC odbędzie się w Vancouver. W planach jest też dalsza ekspansja na świecie, w tym  w Rosji.

14 thoughts on “Konferencja Dany: UFC 103 i więcej

  1. Ekspansja na Rosję, może być szansą na kontrakt z Fedorem.
    Zorganizują UFC w Moskwie z udziałem M-1 i mafiozo Filkenstein będzie zadowolony. Fedorowi zostały 3 walki do zakonczenia kontraktu z M-1, a potem hulaj dusza, będzie trenował u Coutura w Las Vegas, pławił się w luksusie z flirotował z Arianny.

  2. No to teraz po dojściu walki Rich Franklin vs Vitor Belfort ufc 103 zapowiada się dość konkretnie.

    Nie podoba mi się pomysł walki Ortiza z Colemanem. Mogli by dawać Colemanowi łatwiejszych przeciwników, a Ortizowi trudniejszych. Walka z łatwym do przewidzenia wynikiem.

  3. vcamaro – chyba nie oczekujesz, ze na pierwszego rywala po powrocie Ortiz dostanie kogos z wyzszej polki 🙂 a Coleman jesli ma ambicje, zeby dalej sie liczyc w LHW, musi byc gotowy na walke z kazdym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *