„Uderzam ich tam, gdzie wierzą, że nie można ich trafić” – Conor McGregor wraca do zwycięstwa na UFC 246

Conor McGregor Instagram

Conor McGregor powrócił pamięcią do swojej ostatniej walki zastanawiając się nad swoją niezwykłą wygraną nad Donaldem Cerrone na gali UFC 246.

Conor McGregor z niecierpliwością czekał na swój powrót do Oktagonu w walce wieczoru przeciwko Donaldowi Cerrone. Przeszedł również do wyższej kategorii wagowej. McGregor chciał przede wszystkim wygrać pojedynek po wcześniejszej przegranej w czwartej rundzie przez poddanie w starciu z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem.

McGregor wszedł do walki z Cerrone jako faworyt, ale wielu fanów MMA traktowało „Kowboja” jako rywala, który może sprawić kłopoty Irlandczykowi. Tymczasem, to co zobaczyliśmy w Oktagonie było ogromnym zaskoczeniem, ponieważ „The Notorious bardzo  szybko rozprawił się z Amerykaninem pokonując go przez TKO po zaledwie 40 sekundach. Jednak największym zaskoczeniem było to w jaki sposób McGregor tego dokonał, a mianowicie użył ciosów barkiem. Następnie dokończył dzieła ciosami w parterze ostatecznie kończąc pojedynek.

Teraz, prawie trzy miesiące od tego zwycięstwa, Conor McGregor umieścił na Instagramie wpis w którym przeanalizował swoje zwycięstwo.

„Ostatnio, na najwyższym poziomie swoich technik uderzanych, uderzyłem ich tam, gdzie wierzyli, że nie da się ich uderzyć. A wraz z tymi ciosami nie rozumieją, że to są ciosy. Spójrzcie na zasięg kończyn i stawów, którymi wyprowadzałem ciosy tylko tutaj. Stawy biodrowe. Kość obojczyka, niesławna kość obojczyka! Kolano. Stopa. Pięści. Cudowne zestawienie.”

Następnie McGregor dał rady dzieciom i powiedział im, żeby zawsze były gotowe i zostały w szkole.

„Teraz wszystkie dzieci przygotują swoje notatki i odrobią dziś pracę domową… wejdź do zimnej kąpieli. Tak zimnej jak to tylko możliwe, nie potrzebujesz lodu. Wejdźcie do wody i zanurzcie głowę pod nią do końca, aż będziecie musieli wynurzyć się aby zaczerpnąć powietrza. Powtarzaj to w kółko, aż będziesz mógł pozostać pod wodą przez 2 minuty. Następnie wyjdź. Spójrz na siebie w lustrze, i daj sobie dwa pełne pstryknięcia w zęby. Wy głupi nowicjusze, wracajcie do łóżka. Tylko żartowałem. Szacunek dla wszystkich uczniów tej gry. Zawsze pamiętajcie, że jeśli to się porusza, to skupiacie się na niewłaściwej rzeczy.

Bądźcie gotowi, a co najważniejsze, zostańcie w szkole. @mcgregorfast 🥋”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Lately atop my striking, I’ve been striking them where they believe they can’t be struck also. And with shots they don’t understand to be shots. Look at the range of limbs and bone joints I strike with here alone. The hip. The bone of the clavicle, the infamous collar bone! The knee. The foot. The fist (both) A lovely array. That will be all kids now take down your notes and your homework tonight is… enter a cold bath. As cold as it possibly is, you do not need ice. Get in the water and then dip your head under fully and until you need to come up for air. Repeat this over and over until you can stay under for 2 minutes fully. Then Get out. Look at yourself in the mirror, And give your self two full clatters into the teeth. You silly novices, back to bed. Just kidding. Respect to all the students of the game. Always remember that if it moves, you are focused on the wrong thing. Stay ready, and most importantly, stay in school. @mcgregorfast 🥋

Post udostępniony przez Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

Od czasu zwycięstwa nad Cerrone, wielu zastanawiało się, co będzie dalej z Conorem McGregorem. Justin Gaethje to zawodnik którego nazwisko było wielokrotnie łączone z McGregorem w kwestii kolejnej walki, ale nie można wykluczyć, że będzie to również walka o tytuł ze zwycięzcą pojedynku między Khabibem Nurmagomedovem a Tonym Fergusonem o ile ta walka będzie zestawiona po raz szósty. Możliwą opcją byłaby również walka o pas wagi półśredniej lub tytuł BMF.

Organizacja UFC jest jednak zmuszona do wstrzymana swoich gal z powodu pandemii COVID-19. Kiedy gale zostaną wznowione, McGregor powinien wrócić do Oktagonu wkrótce potem. Na razie Conor skupia się na pomocy Irlandii w czasie pandemii, przekazując pieniądze i dostawy dla pracowników z pierwszej linii frontu walki z wirusem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.