Udany dzień Anzora Azhieva

Anzor Azhiev, Foto: Wojciech Figurski / sherdog.com
Anzor Azhiev, Foto: Wojciech Figurski / sherdog.com

Przygotowujący się do marcowej walki na KSW 22 młody Czeczen Anzor Azhiev (3-0) może zaliczyć wczorajszy dzień do bardzo udanych. Wszystko za sprawą dwóch wydarzeń jakie miały miejsce wieczorem w Warszawie.

Najpierw w warszawskim klubie sportów walki Copacabana odbył się trening brazylijskiego jiu jitsu, który ku zdziwieniu wszystkim poprowadził utytułowany grappler Braulio Estima. Na koniec Brazylijczyk awansował Anzora na niebieski pas bjj. Zgodnie z tradycją nie obyło się bez tradycyjnego pasowania, którego efekty możecie zobaczyć poniżej. To jednak nie koniec…

Pełniący funkcję trenera, a zarazem managera Piotr Jeleniewski spotkał się z trenerem reprezentacji Polski w boksie Hubertem Migaczewem w celu zawarcia współpracy. Spotkanie przebiegło bezproblemowo, a to oznacza, że Azhiev od przyszłego tygodnia zacznie treningi bokserskie wraz z pięściarzami z grupy Hussars Poland.

4 thoughts on “Udany dzień Anzora Azhieva

  1. „imitacja jest tylko cieniem” żadnym Mamedem nr 2 nie będzie i dobrze bo by też nie podjął wyzwania w UFC ze strachu, na razie to mu samochód pucuje.Nigdy nie będą mieli mówiąc kolokwialnie Polskiego Ducha Walki to „kalkulatory”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *