Uczestnicy turnieju wagi ciężkiej na KOK World GP 2014 w Gdańsku!

Drodzy kibice, fani Sztuk Walki i sympatycy Kickboxingu! Organizacja International Bushido Federation pragnie zaprezentować czwórkę śmiałków, którzy rywalizować będą w turnieju wagi ciężkiej Heavyweight Tournament podczas gali King Of King’s World GP 2014 w Gdańsku w dniu 17-go października. W hali Ergo Arena w piątkowy wieczór wystąpią: Sergei Lascenko z Ukrainy, Colin George z Holandii i dwaj polscy zawodnicy: Tomasz Szczepkowski z Warszawy i Michał Turyński z Wrocławia.

Ci wspaniali atleci zmierzą się ze sobą i wyłonią „Króla Wagi Ciężkiej”, który w Gdańsku-Sopocie będzie głównym bohaterem gali KOK WGP 2014 In Gdansk. Każdy z nich to europejska jakość i światowy standard Kickboxingu jaki towarzyszyć będzie całemu turniejowi i wydarzeniu. Każdy z nich pisze swoją historię kariery i każdy chce zapisać się w annałach światowego Kicboxingu jako zwycięzca prestiżowego turnieju. Trudno będzie wskazać faworyta i każdy ma szansę w tej wyrównanej stawce. Waga ciężka zawsze wywołuje największe emocje kibiców i nawiązuje do legendarnych postaci jakie tworzyły zawodowe pojedynki na zasadach K-1.

Jak łatwo przewidzieć, w pierwszych walkach nie zmierzą się ze sobą polscy zawodnicy. I tak aktualny mistrz Polski w Muay Thai 33-letni Tomasz Szczepkowski, stanie twarzą w twarz z ostatnim rywalem słynnego Jerome Le Bannera, 28-letnim Colinem George reprezentującym klub Mikes Gym z Amsterdamu. Polaka czeka ciężkie zadanie z ponad dwumetrowym reprezentantem Kraju Tulipanów, ale doping i magia Ergo Areny może dać zwycięstwo naszemu rodakowi.

W drugim starciu turnieju, mistrz Polski w Kickboxingu Michał Turyński, zmierzy się ze zwycięzcą cyklu Grand Prix SuperKombat i finalistą europejskiej edycji K-1 World GP 2009, Sergei’em Lascenko z Ukrainy. W tej polsko-ukraińskiej konfrontacji faworytem będzie doświadczony weteran walk K-1 w Japonii i cyklu It’s Showtime jakim jest Lascenko. Turyński jednak może zwyciężyć na polskiej ziemi i przy wsparciu kibiców jacy przyjadą z całego kraju by dopingować naszych zawodników.

Właśnie to wsparcie fanów, może przynieść pierwszy polski finał na KOK World GP i dlatego warto przyjechać do hali Ergo Arena, by oglądać zmagania gigantów wagi ciężkiej Kickboxingu i Muay Thai. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć! Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.