Tyrone Spong vs. Mike Kyle i Magomed Bibulatov vs. Donavon Frelow na World Series of Fighting 22

sherdog.com
sherdog.com

Surinamczyk powróci do klatki po niemal 2 latach przerwy.

Tyrone Spong (2-0) w trzeciej walce MMA zmierzy się z Mikem Kylem (21-12-1 2 NC).

Utytułowany kickbokser ostatnio zmagał się ze złamaniem nogi, którego doznał podczas walki z Gokhanem Sakim na gali Glory 15 w kwietniu bieżącego roku. Do tej pory w klatce stoczył 2 walki, w debiucie znokautował Travisa Barletta a później wypunktował Angela DeAndę. 35-letni Kyle pod szyldem WSoF stoczył do tej pory 2 walki – obie przegrał ale z mocnymi przeciwnikami: Anthonym Johnsonem i Andreiem Arlovskim. Później Mike został znokautowany przez Evgeny’ego Erokhina a następnie poddał Bagę Agaeva.

Podczas „22” odbędzie się także walka o inauguracyjne mistrzostwo wagi muszej. Naprzeciw siebie staną Magomed Bibulatov (9-0) i Donavon Frelow (4-0).

26-letni Rosjanin rozpoczął zawodową karierę niecałe 2 lata temu a na koncie ma obecnie 9 zwycięstw i żadnej porażki. Ostatni raz walczył 14 marca pokonując Eduardo Felipe przez nokaut w I rundzie.

Amerykanin ma na koncie 6 walk amatorskich (rekord 5-1) i 4 zawodowe (wszystkie wygrane). Donavon debiutował w klatce WSoF na gali oznaczonej numerem 17, pokonał Taylora McCorristona jednogłośną decyzją sędziów.

Gala World Series of Fighting 22 odbędzie się 1 sierpnia w Las Vegas. W tym dniu odbędzie się event konkurencyjnej organizacji, mowa o gali UFC 190.

2 thoughts on “Tyrone Spong vs. Mike Kyle i Magomed Bibulatov vs. Donavon Frelow na World Series of Fighting 22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *