Tyrone Spong nokautuje rywala w walce bokserskiej

fight-madness.com
fight-madness.com

Jeden z najlepszych kickboxerów na świecie Tyrone Spong stoczył swoją szóstą wygraną walkę w boksie zachowując czyste konto.

W dniu 4 września na gali w Meksyku, Tyrone Spong (74-7-1, 1 NC Kickboxing, 2-0 MMA, 6-0 Boks) zmierzył się z miejscowym zawodnikiem Hugo Leonem, którego znokautował w trzeciej rundzie. „King of the Ring” wyprowadził potężny, krótki cios prawą ręką gasząc światło przeciwnikowi. Była to dla Sponga już czwarta walka bokserska w tym roku i szósta zakończona przed czasem.

Tyrone Spong jest doświadczonym i utytułowanym kickboxerem, który toczył wiele znakomitych walk jednak ostatnią w tej formule stoczył już dawno temu bo w kwietniu 2014 roku. W pojedynku finałowym turnieju wagi półciężkiej na GLORY 15 przegrał z Gokhanem Saki przez TKO z powodu kontuzji złamania nogi. Oprócz boksu i Kickboxingu, Spong ma za sobą także dwie walki w formule MMA na galach organizacji WSOF, które wygrał pokonując Travisa Bartletta i Angela DeAnda. Walki te stoczył jednak już dawno temu bo w 2012 i 2013 roku.

W chwili obecnej nie wiadomo, czy i kiedy Tyrone wróci do Kickboxingu lub MMA i wydaje się, że prędzej może dostać propozycję kolejnej walki bokserskiej.

One thought on “Tyrone Spong nokautuje rywala w walce bokserskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *