Tyron Woodley wyzywa do walki Conora McGregora, Georgesa St. Pierre’a, Michaela Bispinga i braci Diaz

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

The Chosen One szuka rywala do walki w lipcu.

Mijają już dwa miesiące od ostatniej walki Tyrona Woodleya (17-3-1, 7-2-1 w UFC) – konfrontacji z Stephenem Thompsonem (13-2-1, 8-2-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) na UFC 209. W zeszłym tygodniu mistrz wagi półśredniej mówił, że rozpoczął przygotowania do pojedynku jaki stoczy w lipcu jednak nie może jeszcze zdradzić kto będzie jego rywalem. Będąc gościem UFC Unfiltered Woodley skorzystał z okazji i wyzwał do walki kilku znanych zawodników.

Jest wielu zawodników, którzy mówią: Zawalczę z kimkolwiek, kiedykolwiek, gdziekolwiek, ale oni tak naprawdę tego nie chcą. Jeśli McGregor chce walczyć ze mną to ma ku temu okazję. Podobnie Michael Bisping, tak samo Georges St. Pierre, Nick Diaz i Nate Diaz.

Każdy z tych gości ma szansę by podjąć wyzwanie, ale żaden z nich się nie pojawił.

Lista zawodników przedstawiona przez Tyrona jest bardzo „życzeniowa”. Michaela Bispinga czeka konfrontacja z Georgesem St. Pierrem a Conor McGregor robi przerwę od walk. Pozostają bracia Diaz lub o pas zawalczy jakiś inny półśredni chociaż ciężko powiedzieć kto mógłby to być zważywszy na to, że na UFC 211 Jorge Masvidal zawalczy z Demianem Maią a na UFC 213 Robbie Lawler podejmie Donalda Cerrone.

One thought on “Tyron Woodley wyzywa do walki Conora McGregora, Georgesa St. Pierre’a, Michaela Bispinga i braci Diaz

  1. Specjalnie taki termin wybral, zeby wyeliminowac potencjalnych przeciwnikow maia/masvidal. I dalej skomle o jakas walke ze znana osoba. Mam nadzieje, ze jak i w poprzednich takich przypadkach, zostanie sprowadzony na ziemie i olany przez wladze federacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *