Tyron Woodley wskazał najtrudniejszego przeciwnika w swojej karierze

mmafighting.com

Mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley wskazał nazwisko zawodnika, który okazał być dla niego najtrudniejszym rywalem w dotychczasowej karierze.

Woodley walczył z kilkoma bardzo mocnymi przeciwnikami i pokonał ich, a byli to między innymi były mistrz Robbie Lawler, Stephen „Wonderboy” Thompson, Demian Maia, czy Kelvin Gastelum. Jednak na trzy porażki w karierze mistrza, jedną doznał z zawodnikiem, który według niego był najtrudniejszym wyzwaniem, a mowa o aktualnym mistrzu wagi półśredniej Bellatora Rorym MacDonaldzie.

Wielu fanów MMA uznało nawet Rory’ego MacDonalda za najlepszego zawodnika wagi półśredniej na świecie w ankiecie przeprowadzonej przez Ariela Helwaniego. W sondażu tym Rory MacDonald nieznacznie pokonał Tyrona Woodley’a.

Podczas gdy Woodley nie zgadza się z wynikami tej ankiety, to jednocześnie przyznał, że uważa Rory’ego MacDonalda za swój „najtrudniejszy pojedynek we wszechświecie” i dodał, że jest fanem mistrza Bellatora i żałuje, że nie może stoczyć z nim pojedynku rewanżowego.

„To świetny i zarazem mój najtrudniejszy pojedynek w karierze. Szkoda, że ​​nie możemy znowu zatańczyć. Ale gratulacje za jego sukces. Zawsze byłem jego fanem.”

Tyron Woodley przegrał z Rorym MacDonaldem przez jednogłośną decyzję na gali UFC 174, w czerwcu 2014 roku. Od tego czasu Woodley pokonał Dong Hyun Kima, Kelvina Gasteluma, Robbiego Lawlera, zremisował ze Stephenem Thompsonem i pokonał go w rewanżu oraz wygrał z Demianem Maię. Z kolei Rory MacDonald pokonał Tareca Saffiedine’a, a następnie przegrał dwie walki z Robbie Lawlerem i Stephenem Thompsonem po czym odszedł z UFC do Bellatora gdzie pokonał Paula Daleya i mistrza wagi półśredniej Douglasa Limę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *