Tyron Woodley przyjął wyzwanie Leona Edwardsa na walkę w Londynie

Kevin Jairaj-USA TODAY Sports

Były mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley wpadł w świąteczny nastrój, przyjmując wyzwanie od Leona Edwardsa.

Pochodzący z Birmingham Leon Edwards rzucił wyzwanie Tyronowi Woodley’owi na marcową galę UFC Fight Night 171 w Londynie. „Wybraniec” początkowo odrzucił pomysł wyjazdu za granicę na walkę, ale wydaje się, że sezon świąteczny dał mu czas na ponowne przemyślenie sprawy.

Oto, jaką wiadomość napisał Woodley na Instagramie do Leona Edwardsa jednocześnie dając mu ostrzeżenie, aby uważał o to, o co prosi.

„Wesołych Świąt 🎁🎄 @leon_edwardsmma uważaj o co się prosisz. A teraz, ku**a, posprzątasz przy szopce! #NoChills #UFCLondyn #March21#MainEvent #Redemption. UFC, przyślijcie mi tę fantazyjną kartkę na pocztę!”

Tyron Woodley najwyraźniej poczuł głód walki zmieniając zdanie jeśli chodzi o wyjazd za granicę na walkę, Jeszcze niedawno mówił, że za granicę chce latać na wakacje a nie na walki. Były mistrz nie walczył od czasu przegranej walki i straty tytułu w pojedynku z Kamaru Usmanem na UFC 235. Przed tą porażką „T-Wood” skutecznie bronił pasa przed Darrenem Tillem, Demianem Maia i Stephenem Thompsonem.

Jeśli chodzi o Leona Edwardsa, gdyby wystąpił na gali w Londynie, wyszedłby do walki mając serię ośmiu zwycięstw z rzędu. „Rocky” pokonał m.in. takich zawodników jak Rafael dos Anjos, Donald Cerrone, Gunnar Nelson i Vicente Luque. Edward od dłuższego czasu mówi, że chce walczyć o pas, a wygrany pojedynek z Woodley’em zapewniłby mu walkę o tytuł.

Gala UFC Fight Night 171 odbędzie się w O2 Arena w Londynie 21 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.